Jail City: Město v zajetí

Jail City: Město v zajetí - Zdeněk Ležák, | Replicamaglie.com

...si na kovboje nehrál v zábavním westernovém městečku ... Jail City Martina Otčenášková, Zdeněk Ležák | Knihkupectví ... ... . jako ostatní kluci jeho věku. Roberta alias Bobbyho ... Všetky informácie o produkte Komiks Jail City - Město v zajetí - Zdeněk Ležák, Martina Otčenášková, Michal Kocián, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jail City - Město v zajetí - Zdeněk Ležák, Martina Otčenášková, Michal Kocián. Město v zajetí. Cena v prodejně: ... záhy změnila v drsnou realitu pr ... Edika - Jail City ... . Cena v prodejně: ... záhy změnila v drsnou realitu prožívanou mezi kovboji a indiány v záhadně ztraceném a zapomenutém městečku Jail City na konci 19. století. V napínavém komiksovém příběhu Roberta alias Bobbyho, jeho matky Liliany a jejich nových přátel zažijete divoké střílečky, zběsilé honičky ... Michal Kocián (12. listopadu 1960 v Praze) je ilustrátor a autor komiksů. Kreslením komiksů se zabývá již od mládí. Od 80. let dvacátého století přispívá do komiksových časopisů. Ilustroval řadu knih určených hlavně mládeži. Ve své tvorbě se inspiruje především francouzskými výtvarníky, z domácích zdrojů je mu vzorem tvorba Káji Saudka. Žije v Jílovém u Prahy a v Praze. K jeho zálibám patří (kromě literatury a nových technologií) ještě film, komiks, pěší turistika a cykloturistika. Literární tvorba (chronologicky od nejnovějších děl) Ležák, Zdeněk a Otčenášková, Martina. (ilustrace: Kocián, Michal). Jail City: město v zajetí. První vydání. Jail City Město v zajetí. VYBER > KOMIKSY > ... záhy změnila v drsnou realitu prožívanou mezi kovboji a indiány v záhadně ztraceném a zapomenutém městečku Jail City na konci 19. století. V napínavém komiksovém příběhu Roberta alias Bobbyho, jeho matky Liliany a jejich nových přátel zažijete divoké střílečky ... Jail City - Otčenášková Martina, Ležák Zdeněk - Takové prázdniny Robert ještě nezažil. Na cestě po USA si pořídil pistolnický obleček a vyrazil do indiánské rezervace. Hra na kovboje se ale záhy změnila v drsnou realitu prožívanou mezi kovboji a indi ComicsDB.cz - databáze comicsových publikací vydaných v ČR. TITUL ROK VLOŽENO; 100 let Československa v komiksu: 2018-1445: 0: 10.10.2018: Deník malého Minecrafťáka 100 let Československa v komiksu 2018; Marie Terezie a její Habsburkové 2017; Jail City - Město v zajetí 2017; všech 19 knih autora. Žánry autora. Válečné Šikovné děti - tvoření, hry, styl Příroda, zvířata Literatura česká Literatura naučná Pro děti a mládež Biografie a memoáry Komiksy Historie Romány. Štítky z knih Jail City - Město v zajetí. KOCIÁN Michal. ... Výpravný komiks napsaný ke stoletému výročí vniku československých legií v roce 1914 vás zavede na... přečtete si 1 recenze. Hodnocení uživatelů ......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Ležák,
DIMENZE
4,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Jail City: Město v zajetí.pdf

POPIS

Podaří se Bobbymu a jeho přátelům otevřít Bránu času a zachránit se z obleženého Jail City? Takové prázdniny Robert ještě nezažil. Na cestě po USA si pořídil pistolnický obleček a vyrazil do indiánské rezervace. Hra na kovboje se ale záhy změnila v drsnou realitu prožívanou mezi kovboji a indiány v záhadně ztraceném a zapomenutém městečku Jail City na konci 19. století. V napínavém komiksovém příběhu Roberta alias Bobbyho, jeho matky Liliany a jejich nových přátel zažijete divoké střílečky, zběsilé honičky na koních i bez nich, přátelství i nenávist na život a na smrt.

Chcete si přečíst knihu?Jail City: Město v zajetí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Ležák,. Číst Jail City: Město v zajetí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY