Dům z karet

Dům z karet - Michael Dobbs | Replicamaglie.com

... je ověnčen jedinečný Kevin Spacey, jeho seriálová partnerka Robin Wrightová získala cenu Emmy, (databáze IMDB uvádí 17 cen a 109 nominací) ... Dům z karet (Francis Urquhart, #1) by Michael Dobbs ... . V 15 dílech jsme prošli témata, která se hluboce dotýkají rodiny a jejího fungování. V tom posledním shrne náš host - poradkyně v oblasti výchovy a manželstv... Domek z karet 6 Řady / 73 Epizody Hodnotit: IMDb skóre: 9.1 Stručný popis: Francis Underwood (Kevin Spacey) vás vezme na dlouhou cestu, během níž si vybírá svou pomstu na těch, kteří ho zradili - včetně členů jeho vlastní vlády i prezidenta Spojených… Dům z karet: 1. řada (rozšířený trailer) Trailer: Do práce. Díly Dům z karet. Rok uvedení: 2013. Kongresman Frank Underwood se po zradě z Bílého domu vyd ... House of Cards (Dům z karet) | Edna.cz ... . řada (rozšířený trailer) Trailer: Do práce. Díly Dům z karet. Rok uvedení: 2013. Kongresman Frank Underwood se po zradě z Bílého domu vydává na cestu k moci. Jeho zbraněmi jsou vydírání, svádění a ambice. 1. 1. kapitola 57 m. Když nově zvolený prezident poruší svůj slib, Frank s Claire se rozhodnou ... Dům z karet je příběhem politika Franka Underwooda (Kevin Spacey), který se přes různé vzlety a pády své politické i soukromé kariéry postupně dere na nejvyšší post americké politiky. Jeho pohledy do kamery, tedy k nám divákům, patří k tomu nejlepšímu, co se na nás z televizní obrazovky může podívat. Dům z karet (10/13 - I. řada) Premiéra: 15. 3. 2016 na ČT2. Další díly Celkem 65 díl ... Videokl...

INFORMACE

AUTOR
Michael Dobbs
DIMENZE
9,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Dům z karet.pdf

POPIS

Dům z karet patří k nejlepším politickým thrillerům historie. Vydán byl v roce 1989 a okamžitě se dočkal obrovského úspěchu u čtenářů i u kritiků. Pojednává o machiavellistickém a bezskrupulózním politikovi Francisi Urquhartovi, jemuž přestane jeho úloha v britském parlamentu stačit a rozhodne se zamířit výš: až úplně nahoru, tedy do křesla premiéra. Přestože je to vážený a alespoň navenek slušný člověk, za svým cílem jde přes mrtvoly. Kniha se dočkala dvou pokračování a do širšího povědomí se dostala i díky dvěma seriálům. První adaptaci provedlo BBC (1990) s Ianem Richardsonem v hlavní roli. Ještě slavnější je však zpracování americké od společnosti Netflix, v němž byla hlavní role svěřena Kevinu Spaceymu. První sezóna proběhla v roce 2013 a následovalo mnoho pokračování.

Chcete si přečíst knihu?Dům z karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Dobbs. Číst Dům z karet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY