Jirkova zázračná medicína

Jirkova zázračná medicína - Roald Dahl | Replicamaglie.com

..., když jí ještě nebyly ani dva roky, a ve čtyřech už četla Nadějné vyhlídky od Charlese Dickense ... Knížka Jirkova zázračná medicína - diskuse k Alíkovině ... ... . Jela do Afriky s Ernestem Hemingwayem a do Indie s Rudyardem Kiplingem - cestovala po celém světě, a přitom seděla ve svém pokojíčku v anglické vesnici. Většina dospělých v jejím okolí ji přesto ignoruje nebo si ... Jirkova zázračná medicína Jirka je úplně obyčejný kluk, kterého nejvíc ze všech lidí štve vlastní babička - žádná milá, hodná, usměvavá stará dáma, ale protivná, zlá baba, která připomíná spíš čarodějnici. Jirka trpělivě snáší její brblání, reptání a nekonečné lamentovaní. Jirkova zázračná medi ... Roald Dahl - Jirkova zázračná medicína ... . Jirka trpělivě snáší její brblání, reptání a nekonečné lamentovaní. Jirkova zázračná medicína. Jirkova zázračná medicína - Pro děti o d 8 let - Děti v bavlnce .czJirkova zázračná medicínaVětšina babiček jsou milé,... Roald Dahl (13. září 1916 — 23. listopad 1990) byl britský romanopisec, povídkář a scenárista norského původu , který se do popředí dostal ve čtyřicátých letech 20. století a stal se jedním z nejprodávanějších autorů na světě.. Mezi jeho nejpopulárnější díla patří Karlík a továrna na čokoládu, Jakub a obří broskev, Matylda a Čarodějnice Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Jirkova zázračná medicína. Celkové hodnocení ... Navíc má zahnědlé zuby a malá vrásčitá ústa, která připomínají psí zadek! Jirkova babička je zkrátka ta nejpříšernější babizna, jakou si dokážete představit. Jirka sní o tom, že babičku vyhodí do povětří, a když.. E-kniha: Jirkova zázračná medicína - Roald Dahl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ......

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
3,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Jirkova zázračná medicína.pdf

POPIS

Většina babiček jsou milé, laskavé a nápomocné staré dámy, jen ta Jirkova ne! Tráví každý den celý čas sezením v křesle u okna a stále si jen stěžuje, bručí, brblá, vrčí, remcá na to či ono. Jirku by v jednom kuse jen sekýrovala, ale vlídné slovo pro něj nemá, jen samá prapodivná moudra. Navíc má zahnědlé zuby a malá vrásčitá ústa, která připomínají psí zadek! Jirkova babička je zkrátka ta nejpříšernější babizna, jakou si dokážete představit. Jirka sní o tom, že babičku vyhodí do povětří, a když s ní jednou ráno zůstane doma sám, vymyslí pro ni zázračnou medicínu. Kniha je určena pro děti od 7 let.

Chcete si přečíst knihu?Jirkova zázračná medicína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Jirkova zázračná medicína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY