Spisovatel jako povolání

Spisovatel jako povolání - Haruki Murakami | Replicamaglie.com

... daňoví poradci, advokáti, soudní exekutoři, makléři, správci konkursní podstaty, znalci ... František Nepil | OSOBNOSTI.cz ... ... Spisovatel jako povolání Autor: Murakami, Haruki Nakladatel: Odeon EAN: 9788020717610 ISBN: 978-80-207-1761- Originál: Shokugyo Toshite No Shosetsuka Překlad: Jurkovič, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 242 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Spisovatel jako povolání kniha od: Haruki Murakami. 75 % 200 hodnocení ... Ahoj, tak jsme si Radkem popovídali a přečetli vám Spisovatel jako p ... Spisovatel jako povolání - Haruki Murakami | Databáze knih ... . 75 % 200 hodnocení ... Ahoj, tak jsme si Radkem popovídali a přečetli vám Spisovatel jako povolání. Četli jste už? Plánujete ? Spisovatel jako povolání https://www.martinus.cz/ Spisovatel jako povolání . Haruki Murakami; Haruki Murakami . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Hobby a voľný čas Detektívky Ďalšie formy prózy Novely, poviedky, antológie Romány Klasická literatúra Umenie Zápisníky, kalendáre. Haruki Murakami sa narodil v Kyote v roku 1949. ... Spisovatel jako povolání book. Read 431 reviews from the world's largest c...

INFORMACE

AUTOR
Haruki Murakami
DIMENZE
9,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Spisovatel jako povolání.pdf

POPIS

Haruki Murakami nedává rozhovory, vyhýbá se focení a taky připouští, že poměrně nerad rozebírá to, co napsal. Přesto nyní máme v rukou knihu, v níž se vyjadřuje k tématu spisovatelství. Nejsou to eseje v pravém slova smyslu, autor volí takovou formu, jako by šlo o rukopisy připravovaných přednášek – „jako by přede mnou v malé přednáškové síni sedělo třicet až čtyřicet lidí a já k nim promlouval co možná nejpřátelštějším tónem…“ Několik kapitol vyšlo původně v japonském literárním časopise Monkey. Nejsou to však texty na objednávku, jak autor upozorňuje, ale takové, které spisovatel psal pro sebe samotného. Můžeme je tedy vnímat jako kompilaci názorů na to, jak se píše literatura.

Chcete si přečíst knihu?Spisovatel jako povolání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Číst Spisovatel jako povolání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY