Lúzři: Tým v nemilosti

Lúzři: Tým v nemilosti - Sophie Hénaff | Replicamaglie.com

...vou důvodů. Kniha: Lúzři: Tým v nemilosti (Sophie Hénaff) ... Sophie Hénaff: Lúzři: Tým v nemilosti | MALL.CZ ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 0 hodnocení Lúzři: Tým v nemilosti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Mimořádně oceňovaný detektivní román s ústřední postavou mladé komisařky Anne Capestanové vypráví s humorem, napětím a feministickým nádechem příběh o nežádoucích policistech. Šéf ... Lúzři - tým v nemilosti. Cena: €7,00 (159 Kč) ... Lúzři: Tým v nemilosti | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Šéf ... Lúzři - tým v nemilosti. Cena: €7,00 (159 Kč) Pre Vás: €6,65 (151 Kč) Zľava: 5 % Vložiť knihu do košika. Spisovate ... Lúzři Tým v nemilosti. Sophie Hénaff. Šéf pařížské justiční policie, takzvané Šestatřicítky, dostane skvělý nápad: sestavit tým lúzrů, alkoholiků, homosexuálů, pisálků, zkrátka všech těch, kteří jsou sice k ničemu, ale nemohou dostat vyhazov. Kniha: Lúzři: Tým v nemilosti - Sophie Hénaff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Lúzři: Tým v nemilosti ... sestavit tým lúzrů, alkoholiků, homosexuálů, pisálků, zkrátka všech těch, kteří jsou sice k ničemu, ale nemohou dostat vyhazov. Do čela týmu těchto odepsaných kriminalistů přichází ambiciózní mladá komisařka Anne Capestanová, která je tím potrestána za neoprávněné užití zbraně. ... Loni v dubnu vydalo nakladatelství XYZ debutový román francouzské autorky Sophie Hénaff s názvem Lúzři - Tým v nemilosti. Detektivní příběh získal řadu prestižních ocenění a láká jak na chytlavý název, tak fakt, že je prezentován jako „humoristická detektivka." Lúzři Tým v nemilosti: Humoristická detektivka Šéf pařížské justiční policie, takzvané Šestatřicítky, dostane skvělý nápad: sestavit tým lúzrů, alkoholiků, homosexuálů, pisálků, zkrátka všech těch, kteří jsou sice k ničemu, ale nemohou dostat vyhazov. V čase od 9:00 do 11:00 v dňoch pondelok až piatok sú naše prevádzky vyhradené pre osoby staršie ako 65 rokov. Ďakujeme za pochopenie. Lúzři: Tým v nemilosti Lúzři: Tým v nemilosti. Kdo napsal knihu Lúzři: Tým v nemilosti? Autorem je Sophie Hénaff. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Lúzři: Tým v nemilosti Sophie Hénaff. První díl oceňované bestsellerové série, který získal cenu Nejlepší francouzský detektivní román roku 2015. Šéf pařížské justiční policie, takzvané Šestatřicítky, dostane skvělý nápad: sestavit tým lúzrů, alkoholiků, homosexuálů, pisálků, zkrá...

INFORMACE

AUTOR
Sophie Hénaff
DIMENZE
10,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Lúzři: Tým v nemilosti.pdf

POPIS

Šéf pařížské justiční policie, takzvané Šestatřicítky, dostane skvělý nápad: sestavit tým lúzrů, alkoholiků, homosexuálů, pisálků, zkrátka všech těch, kteří jsou sice k ničemu, ale nemohou dostat vyhazov. Do čela týmu těchto odepsaných kriminalistů přichází ambiciózní mladá komisařka Anne Capestanová, která je tím potrestána za neoprávněné užití zbraně. Měla by sklopit uši, být zticha a plnit rozkazy, ale to ona neumí!

Chcete si přečíst knihu?Lúzři: Tým v nemilosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sophie Hénaff. Číst Lúzři: Tým v nemilosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY