Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu!

Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! - Kate Finchová | Replicamaglie.com

...,-137,-Strážkyně krystalů Poslední drak ... Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! - Kate Finchová ... ... . 169,-153,-Ať žijí štěňata Rita pomáhá ... Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! Nakladatelství: Cpress. ... Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž malý vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi. Hotel U zvířátek: Vzhůru na výstavu! ... Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! | Albatrosmedia.cz ... . Hotel U zvířátek: Vzhůru na výstavu! 2017; Pro lásku štěněte 2015; Kočičí tajemstv ... Elektronická kniha Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Hotel U Zvířátek - Vzhůru... Název: Hotel U Zvířátek 4 - Vzhůru na výstavu! Autor: Kate Finchová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-264-1442-1. EAN: 9788026414421. Objednací kód: NA276428 Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ......

INFORMACE

AUTOR
Kate Finchová
DIMENZE
12,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu!.pdf

POPIS

Magda a Karlík se v hotelu U Zvířátek starají o nejrůznější mazlíčky. A jejich nejnovější host je skutečně jedinečný! Štístko je totiž malý vodicí kůň. Pomáhá svému nevidomému pánovi dostat se, kam potřebuje, právě jako to dělají vodicí psi. V hotelu se spřátelí s někým, pro koho je jeho pomoc k nezaplacení – s výstavním perským kocourem Sametem. Děti doufají, že Štístkovo zodpovědné chování jim pomůže udržet čilého kocoura v bezpečí a bez poskvrnky.

Chcete si přečíst knihu?Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Finchová. Číst Hotel U Zvířátek - Vzhůru na výstavu! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY