Rafaelova škola - Tance nág

Rafaelova škola - Tance nág - Renata Štulcová | Replicamaglie.com

...čerů, od knihy se špatně odtrhává. ... Rafaelova škola - Tance nág (Ukázka, strana 99) by Kosmas ... ... ... Rafaelova škola - Tance nág (2017) Rafaelova škola - Rohy faunů (2017) Rafaelova škola - Vlnění nymf (2017) Rafaelova škola - Vlasy dryád (2018) Rafaelova škola - Písně sirén (2019) Vydalo nakladatelství Maitrea : Bratrstvo růže (2016) Vydalo nakladatelství JaS : Šifra krále Karla (Emas, Bulharsko, 2014) Slovo paměti ... Rafaelova škola 4 - Vlnění nymf je na pultech 11. listopadu 2017 v 20:29 | Renata Štulco ... Rafaelova škola - Tance nág - Renata Štulcová - Megaknihy.cz ... . listopadu 2017 v 20:29 | Renata Štulcová | Zábava Hurá a sláva a celý týden se radujme. Vyšel čtvrtý díl Rafaelovy ... Tance nág vyprávějí o ohni v nás i o ohni. Země a obálka je krásně vystihuje. Za titulem knihy. Rafaelova škola. Tance nág Štulcová, Renata Cena: 155 Kč Rafaelova škola Štulcová, Renata Cena: 418 Kč (e-book) Rafaelova škola. Vlasy dryád Štulcová, Renata Cena: 285 Kč (e-book) Rafaelova škola. Písně sirén Štulcová, Renata Cena: 285 Kč ... Start your review of Tance nág (Rafaelova škola, #2) Write a review. Apr 19, 2019 Amálie (ami.ma.fotak) rated it liked it....

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
9,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Rafaelova škola - Tance nág.pdf

POPIS

Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Zaujal nejen dívky školního věku, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Inspirací pro autorku při psaní byla její láska k Zemi, k přírodě, k lidem, k bylinám. Vznikl příběh z poloviny zasazený do našeho současného světa, kde v křivoklátských lesích najdete přírodovědné gymnázium zvané Rafaelova škola. Sem nastupuje dvanáctiletá Marina Fialková, protože její nezvěstná maminka si kdysi přála, aby právě tady jednou studovala. Marina tak poznává tu druhou polovinu existence, neviditelný svět za oponou. Hledá svoji maminku a později i svou osudem předurčenou lásku.

Chcete si přečíst knihu?Rafaelova škola - Tance nág ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Rafaelova škola - Tance nág Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY