Zmizení Šimona Šťopky

Zmizení Šimona Šťopky - Sally Gardnerová | Replicamaglie.com

...ečtených: 34x: Čtenářské výzvě ... Všechny kategorie - luxor.cz ... ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog vybraných autorů > G > Gardnerová - Sally Gardnerová. Zmizení Šimona Šťopky - kniha Jana Plecháčová — 11. srpna 2017 0 comment Emily vypa­dá jako vcel­ku nor­mál­ní men­ší hol­čič­ka, ale není to tak úpl­ně prav­da. 195 Kč Zmizení Šimona Šťopky - Gardnerová Sally Známá vílí detektivní kancelář Křídla a spol. má pořádný problém. Tedy… Vlast ... Gardner, Sally : Zmizení Šimona Šťopky ... . má pořádný problém. Tedy… Vlastně několik pořádných problémů. Za prvé tu máme nezvěstného obra Billyho Buckla, který zmizel beze stopy a nechal po sobě opuštěnou obří dcerku. Dále se odehraje překvapivý výlet ... Křídla&spol. - Zmizení Šimona Šťopky - Gardner Sally; Děsná dvojka dělá psí kusy - Baenett Mac; Já, štěně - Rožnovská Lenka; Kouzla slečny Láryfáry - Martin Ann M. Penzion pro zvířátka : I delfínům se občas stýská - Bosse Sarah; Penzion pro zvířátka : Poplach v pavilonu slonů - Bosse Sarah Kniha.cz je internetové knihkupectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny....

INFORMACE

AUTOR
Sally Gardnerová
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizení Šimona Šťopky.pdf

POPIS

Známá vílí detektivní kancelář Křídla a spol. má pořádný problém. Tedy… Vlastně několik pořádných problémů. Za prvé tu máme nezvěstného obra Billyho Buckla, který zmizel beze stopy a nechal po sobě opuštěnou obří dcerku. Dále se odehraje překvapivý výlet na mořské pobřeží, při kterém vyjde najevo vražda a krádež diamantů. A k tomu je tu ta zatrachtilá záležitost s televizní talentovou soutěží. Ať mě bací sleděm, jestli tohle není zatím nejzapeklitější z případů, které musela Emily s Busterem a kocourem Šídlem řešit!

Chcete si přečíst knihu?Zmizení Šimona Šťopky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally Gardnerová. Číst Zmizení Šimona Šťopky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY