Základy imunologie

Základy imunologie - Václav Hořejší, | Replicamaglie.com

...a/žánr: imunologie, Počet stran: 320, Cena: 346 Kč, Rok vydání: 2009, Nakladatelství: TRITON ZÁKLADY IMUNOLÓGIE ... Základy imunologie (LRR / ZI) - výukové materiály ... ... . Lenka Friedmanová (frída) , PF UPJŠ - 1. roc. Biológia. I. ÚVOD: IMUNOLÓGIA: zaoberá sa imunitnými procesmi, ktoré prebiehajú v organizme po kontakte alebo prieniku Antigénu (Ag) do neho. IMUNITNÝ SYSTÉM: vyznacuje sa heterogenitou buniek a molekúl, ktoré sa na nom podielajú. Všechny informace o produktu Kniha Základy imunologie - Václav Hořejší, Jiřina Bartůňková, porovnání cen z ... Zaklady imunologie horejsi | Srovnanicen.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Základy imunologie - Václav Hořejší, Jiřina Bartůňková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy imunologie - Václav Hořejší, Jiřina Bartůňková. Základy imunologie Publikace je již šestým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědeckých fakultách. Používají ji s oblibou také postgraduální studenti doktorského studia v biomedicíně, lékaři připravující se na atestaci z alergologie a klinické ... Základy imunologie. Imunologie Věda zabývající se zkoumáním imunitního systému. • Funkce imunitního systému: obranyschopnost - rozpoznání vnějších škodlivin a ochrana organismu proti patogenním mikroorganismům autotolerance - rozpoznání vlastních tkání Zaklady imunologie - Horejsi, Bartunkova.pdf -1; Velikost 134 MB; Stáhnout rychle za kredit 2 minuty - 0,13 K ... B02078 Základy imunologie (2. ročník) - více informací získáte v SIS - odkaz zde Výuka v LS. B00033 Klinická imunologie (4. ročník) - více informací získáte v SIS - odkaz zde Bloková výuka: 1 týden, Po - Pá 8.00-12.30, kruhy dle ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Hořejší,
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy imunologie.pdf

POPIS

Tato kniha je již pátým, přepracovaným vydáním textu, který poprvé vyšel v roce 1999 a dále v letech 2002, 2005 a 2009. Učebnice se stala základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědných fakultách. Používají ji ale s oblibou také postgraduální studenti doktorského studia v biomedicíně, lékaři připravující se k atestaci z alergologie a klinické imunologie a další vysokoškolsky nebo středoškolsky vzdělaní zájemci o obor. Oproti předchozím vydáním je rozšířen autorský kolektiv, který doplnil a korigoval řadu kapitol, tabulek i obrázků s ohledem na nejnovější poznatky jak v základním výzkumu, tak v oblasti klinických aplikací. Autoři věří, že i toto jubilejní vydání se stejně jako vydání minulá setká s příznivým čtenářským ohlasem.

Chcete si přečíst knihu?Základy imunologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hořejší,. Číst Základy imunologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY