Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky

Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky - Ellis Bacon (ed.), | Replicamaglie.com

... vázaná, 255 stran, česky Rozměry: 14,3 × 21,5 cm Rok vydání: Elektronická kniha Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky Ellis Bacon (ed ... Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční ... ... .), Lionel Birnie (ed.) - Silnice je naše ... Otevřít stranu 99 Víc než jen obyčejné šlapání Lionel Birnie, Ellis Bacon (eds.): Silnice je naše: Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky.Mladá fronta, Praha, 2017, 255 s. „Oddáš-li se jednou zábavě na kole jezditi, jsi ztracen, a tomuto holdovati budeš až do smrti." Hledáte Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční ... Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční ... ... . „Oddáš-li se jednou zábavě na kole jezditi, jsi ztracen, a tomuto holdovati budeš až do smrti." Hledáte Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky od a kolektiv? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky. ... Profesionální cyklistika je rozmanitý, dramatický a místy kontroverzní sport - téma jako stvořené pro skvělé texty. První svazek cyklistické antologie, do nějž přispěli přední sportovní novináři a publicisté s dlou...

INFORMACE

AUTOR
Ellis Bacon (ed.),
DIMENZE
8,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky.pdf

POPIS

Profesionální cyklistika je rozmanitý, dramatický a místy kontroverzní sport – téma jako stvořené pro skvělé texty. První svazek cyklistické antologie, do nějž přispěli přední sportovní novináři a publicisté s dlouholetou praxí z cyklistické scény, obsahuje vtipné i přemýšlivé eseje zaměřující se na různé aspekty cyklistického světa, na jezdce, stáje a závody: dočtete se, jak se Bradley Wiggins vypracoval z dráhové hvězdy na krále Tour, jak David Millar na sklonku kariéry vzpomíná na temná léta dopingu, jakou roli může hrát v cyklistice statistika nebo co po sobě vlastně zanechal Lance Armstrong. Rozličné úhly pohledu dávají dohromady barvitý obraz jednoho z nejzajímavějších moderních sportů.

Chcete si přečíst knihu?Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ellis Bacon (ed.),. Číst Silnice je naše - Nejlepší texty ze zákulisí silniční cyklistiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY