Dvojitý agent - Zrada a pomsta

Dvojitý agent - Zrada a pomsta - Olin Jurman | Replicamaglie.com

... agent 2: Zrada a pomsta Druhá část žádané knihy o životě, vítězstvích a zradě Carla Zbytka, československého občana, který pracoval během války v Londýně pro budoucího generála Bartíka a po konci protektorátu a návratu do vlasti pro československé ministerstvo vnitra ... Knižní série Dvojitý agent | Dobré Knihy.cz ... . Dvojitý agent 2 - Zrada a pomsta 279 CZK Nové Skladem. Nakupte společně - Dvojitý agent. Kniha Dvojitý agent 2 - Zrada a pomsta patří do série Dvojitý agent. Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 877 K ... Zrada a pomsta - CZ české titulky celý film, český titulky, původní originální dabing Dům knihy.cz > Knihy > Vojenství > Dvojitý agent - Zrada a pomsta. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se s ... Dvojitý agent 2 - Zrada a pomsta - Olin Jurman | Knihy ... ... . Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 877 K ... Zrada a pomsta - CZ české titulky celý film, český titulky, původní originální dabing Dům knihy.cz > Knihy > Vojenství > Dvojitý agent - Zrada a pomsta. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Dvojitý agent - Zrada a pomsta. JURMAN Olin. Info: Brána, 2017 (1.) - váz., 336 str. EAN: 9788072439652 ISBN: 2. kniha v sérii Dvojitý agent. O čem je kniha Dvojitý agent 2 - Zrada a pomsta? Druhá část žádané knihy o životě, vítězstvích a zradě Carla Zbytka, československého občana, který pracoval během války v Londýně pro budoucího generála Bartíka a po konci protektorátu a návratu do vlasti pro československé ministerstvo vnitra. Objednávejte knihu Dvojitý agent - Zrada a pomsta v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Druhá část žádané knihy o životě, vítězstvích a zradě Carla Zbytka, československého občana, který pracoval běh...

INFORMACE

AUTOR
Olin Jurman
DIMENZE
11,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojitý agent - Zrada a pomsta.pdf

POPIS

Druhá část žádané knihy o životě, vítězstvích a zradě Carla Zbytka, československého občana, který pracoval během války v Londýně pro budoucího generála Bartíka a po konci protektorátu a návratu do vlasti pro československé ministerstvo vnitra. Po převzetí moci komunisty se mu podařilo utéci opět do Londýna, kde zastával vedoucí funkci v britské tajné službě. Poté, co se dostal do soukromých potíží, nabídl tajnou spolupráci československé vojenské rozvědce a došlo k prozrazení stovek spolupracovníků v ČSR, z nichž někteří byli i popraveni. Britská kontrašpionáž nikdy neodhalila, kdo byl tímto krtkem a zrádcem.

Chcete si přečíst knihu?Dvojitý agent - Zrada a pomsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olin Jurman. Číst Dvojitý agent - Zrada a pomsta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY