Nonsens? Nesmysl!

Nonsens? Nesmysl! - Jíří Slíva | Replicamaglie.com

...sense / honosný nesmysl - See 158 traveller reviews, 149 candid photos, and great deals for Prague, Czech Republic, at Tripadvisor ... Nonsens? Nesmysl! | KNIHCENTRUM.cz ... . Všechny informace o produktu Kniha Nonsens - Jiří Slíva, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nonsens - Jiří Slíva. Nonsens - Jiří Slíva od 205 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Ahoj, milí diváci, po trochu delší pauze jsem zpět s dalšími knižními tipy. Tentokrát se těšte na spoustu ilustrací a obrázků. Knihy, o kterých mluvím: Tajemná příroda https ... Nová kniha Jiř ... Nonsensical - definition of nonsensical by The Free Dictionary ... . Tentokrát se těšte na spoustu ilustrací a obrázků. Knihy, o kterých mluvím: Tajemná příroda https ... Nová kniha Jiřího Slívy, který svoje práce plné chytrého humoru vystavuje v mnoha světových metropolích, jako je Mnichov, Hamburk, Budapešť, Varšava, Amsterodam, Řím, Vídeň, Moskva, Tokio, Buenos Aires, Bangkok nebo Istanbul, vás zve do světa nonsensu, hry s paradoxem, absurditou, groteskností. Budete se smát i zamýšlet nad (ne)smyslem, až si spolu s autorem řeknete ... Kupte knihu Nonsens? Nesmysl! od Jiří Slíva na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Jíří Slíva
DIMENZE
6,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Nonsens? Nesmysl!.pdf

POPIS

Nová kniha Jiřího Slívy, který svoje práce plné chytrého humoru vystavuje v mnoha světových metropolích, jako je Mnichov, Hamburk, Budapešť, Varšava, Amsterodam, Řím, Vídeň, Moskva, Tokio, Buenos Aires, Bangkok nebo Istanbul, vás zve do světa nonsensu, hry s paradoxem, absurditou, groteskností. Budete se smát i zamýšlet nad (ne)smyslem, až si spolu s autorem řeknete: „Nesmysl budiž naším šestým smyslem! Chvála bláznovství jako pomůcka přežití.“ Úvodní text a životopis umělce je v knize ve čtyřech jazycích: česky, anglicky, německy a francouzsky.

Chcete si přečíst knihu?Nonsens? Nesmysl! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jíří Slíva. Číst Nonsens? Nesmysl! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY