Paříž - Co v průvodci nenajdete

Paříž - Co v průvodci nenajdete - Jan Šmíd | Replicamaglie.com

...ěžná cena 479 K č. Ušetříte 117 Kč (24 %) Vložit do ... Paříž Co v průvodci nenajdete - Jan Šmíd | Kniha na Alza.cz ... ... Paříž Co v průvodci nenajdete od Jan Š[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Ať už jde o piknik v parku, projížďku na kole či vyhlídku na město. A nemyslete si. Často si i já, pařížská lokálka, v cizích destinacích hledám lokála, abych se tak dověděla to, co v tištěném průvodci nenajdete. A abych věděla, jak to dělá konkurence. A abych zjistil ... Paříž - Co v průvodci nenajdete Jan Šmíd | Knihkupectví ... ... . A abych věděla, jak to dělá konkurence. A abych zjistila, že já to dělám nejlíp. Kde v Paříži bydlí Jean-Paul Belmondo nebo Gérard Depardieu, kde se točily známé filmy jako Amélie z Montmartru, Křidýlko nebo stehýnko, Fantomas či Velký šéf, kde najdete nejzajímavější restaurace a kavárny, místa, kam chodí známé osobnosti, a neobvyklý pohled na Notre-Dame, Montmartre, Eiffelovku a další pamětihodnosti - to vše nabízí unikátní kniha ... Obsah knihy: Paříž - Co v průvodci nenajdete. Kde v Paříži bydlí Jean-Paul Belmondo nebo Gérard Depardieu, kde se točily známé filmy jako Amélie z Montmartru, Křidýlko nebo stehýnko, Fantomas či Velký šéf, kde najdete nejzajímavější restaurace a kavárny, místa, kam chodí známé osobnosti, a neobvyklý pohled na Notre-Dame, Montmartre, Eiffelovku a další ... Paříž Co v průvodci nenajdete - Jan Šmíd. Autor : Jan Šmíd, Popis : Kde v Paříži bydlí Jean-Paul Belmondo nebo Gérard Depardieu, kde se točily známé filmy jako Amélie z Montmartru, Křidýlko nebo stehýnko, Fantomas či Velký šéf, kde najdete n… Kniha Paříž - Co v průvodci nenajdete iba za 20,93 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Paříž - Co v průvodci nenajdete 5 1 recenze Kde v Paříž...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šmíd
DIMENZE
9,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Paříž - Co v průvodci nenajdete.pdf

POPIS

Kde v Paříži bydlí Jean-Paul Belmondo nebo Gérard Depardieu, kde se točily známé filmy jako Amélie z Montmartru, Křidýlko nebo stehýnko, Fantomas či Velký šéf, kde najdete nejzajímavější restaurace a kavárny, místa, kam chodí známé osobnosti, a neobvyklý pohled na Notre-Dame, Montmartre, Eiffelovku a další pamětihodnosti – to vše nabízí unikátní kniha Paříž – Co v průvodci nenajdete. Téměř pět stovek míst, každé se svou fotografií, doplňují nádherné kresby jednoho z největších francouzských ilustrátorů všech dob Jeana-Jacquese Sempého, autora Malého Mikuláše, který dokáže zachytit každodenní život Paříže s výjimečnou poetikou.

Chcete si přečíst knihu?Paříž - Co v průvodci nenajdete ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šmíd. Číst Paříž - Co v průvodci nenajdete Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY