Mistborn: Pouta dědictví

Mistborn: Pouta dědictví - Brandon Sanderson | Replicamaglie.com

...fall in love with an organisation freak named Steris? Seriously though, her character really shines through in this book ... Mistborn - Pouta dědictví | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . ... Pouta dědictví jsou mýtické náramky, které před staletími nosil Pán Vládce, dokud ho o ně nepřipravila Následnice Hrdiny z Hathsinu a tím nezpůsobila jeho smrt. Náramky měly údajně schopnost předat komukoli, kdo je měl na těle, stejné schopnosti, jako měl Pán Vládce. Předpokládalo se, že byly nenávratně ztraceny. Mistborn 6 - Pouta dědictví 4.5. 3 recenze ; Pouta dědictví js ... Kniha Mistborn 6 - Pouta dědictví - Brandon Sanderson ... ... . Předpokládalo se, že byly nenávratně ztraceny. Mistborn 6 - Pouta dědictví 4.5. 3 recenze ; Pouta dědictví jsou mýtické náramky, které před staletími nosil Pán Vládce, dokud ho o ně nepřipravila Následnice Hrdiny z Hathsinu a tím nezpůsobila jeho smrt. Náramky měly údajně schopnost předat komukoli, kdo je měl na těle, stejné schopnosti, jako měl Pán Vládce. Kupte knihu Mistborn Pouta dědictví (Brandon Sanderson) s 22 % slevou za 202 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 mili...

INFORMACE

AUTOR
Brandon Sanderson
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistborn: Pouta dědictví.pdf

POPIS

Pouta dědictví jsou mýtické náramky, které před staletími nosil Pán Vládce, dokud ho o ně nepřipravila Následnice Hrdiny z Hathsinu a tím nezpůsobila jeho smrt. Náramky měly údajně schopnost předat komukoli, kdo je měl na těle, stejné schopnosti, jako měl Pán Vládce. Předpokládalo se, že byly nenávratně ztraceny. Waxilián Ladrian se však dovídá, že jejich existenci potvrdila jistá kandra. Moc skrytá v těchto náramcích by mohla způsobit katastrofu, protože v elendelské kotlině vře konflikt mezi Elendelem a venkovem. Waxilián odmítá nabídku vydat se po stopách ztracených náramků, protože se cítí podveden bohem Souladem, a jako svůj jediný cíl vidí osvobození své sestry Telsin ze zajetí Sboru vedeného jejich strýcem Edwarnem. Na cestě za tímto cílem ho provází jeho snoubenka Steris. Po stopách náramků se vydává Waxiliánův kolega Wayne se Sterisinou sestrou Marasi. Jejich cesty se však brzy spojí.

Chcete si přečíst knihu?Mistborn: Pouta dědictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brandon Sanderson. Číst Mistborn: Pouta dědictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY