Tíha vesmíru

Tíha vesmíru - Jennifer Nivenová | Replicamaglie.com

...noušky thrillerů, young adultovek i erotické literatury ... Tíha vesmíru / POD LAVICÍ ... . Karin si pro vás opět připravila porci skvělých novinek! Tíha vesmíru tkví v poznávání sebe sama, učení se od druhých, životních cestách, rodinných dramatech, a že každej jsme jiný, každej máme něco a každej se s tím musíme vypořádat po svém. Stále je to pouhá love story, nicméně znovu okořeněná něčím novým a neznámým. A já ji doporučuju čtyřmi obličeji z pěti. Edition ... Heliocentrismus - Wikipedie ... . A já ji doporučuju čtyřmi obličeji z pěti. Editions for Holding Up the Universe: 0385755929 (Hardcover published in 2016), (Kindle Edition published in 2016), 0141357053 (Paperback published in 20... Kupte knihu Tíha vesmíru (Jennifer Nivenová) s 20 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tíha vesmíru. Jennifer Nivenová. kniha Okouzlující love story, která vás dostane! Každý si myslí, že dobře zná Libby Stroutovou - tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem „nejtlustší teenagerka Ameriky" otiskly před… Tíha vesmíru je další dokonalost od perfektní a precizní Jennifer Niven, která má jednoznačně obrovitánský talent na psaní. Knížka se čte velice lehce a je vážně výborná, ale musím se přiklonit k tomu, že Všechny malé zázraky byly podařenější, kvůli srovnání těchhle dvou knížek, nemůžu hodnotit stejně. Neobyčejná love story, která vás dostane. Neobyčejní hrdinové, které si zamilujete. Každý si myslí, že zná dobře Libby Stroutovou. Tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem „Nejtlustší holka Ameriky" otiskly před dvěma roky snad všechny noviny v USA. Libby se ale od té doby změnila - a ne jen co se váhy týče. Tíha vesmíru (2017) / mmmisulka.r (642 views) Každého z nás něco tíží, ale je jen na nás, jestli se tím necháme strhnout na samé dno! Nejsem hnusnej, ale něco hnusnýho se právě teď chystám udělat. A ty mě za to budeš nenávidět, a pár dalších taky, jenže já to stejně udělám, abych tě ochránil, a sám sebe zrovna ... Knihu Tíha vesmíru bych jednoznačně doporučila všem. Mnohem spíš bych ji doporučila než Všechny malé zázraky, aspoň pro začátek nebo pokud nemáte rádi smutné konce. Tíha vesmíru je ve své podstatě pozitivní knížka. A není proto tak těžká, byť se to podle názvu nezdá....

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Nivenová
DIMENZE
10,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Tíha vesmíru.pdf

POPIS

Okouzlující love story, která vás dostane! Každý si myslí, že dobře zná Libby Stroutovou – tuhle odvážnou dívku s úctyhodnou váhou, jejíž fotku s titulkem „nejtlustší teenagerka Ameriky“ otiskly před dvěma roky snad všechny noviny v USA. Libby se ale od té doby změnila – a nejen co se váhy týče. Stejně tak si každý myslí, že dobře zná i Jacka Masselina. Mezi spolužáky je oblíbený, randí s nejkrásnější holkou ze školy a na první pohled to může vypadat, že má všechno, co si může přát. Až na to, že trpí prosopagnosií – není schopný rozeznávat lidské tváře a svůj handicap samo sebou skrývá. Když tedy na sebe Stroutová a Masselin rázem narazí ve škole, svět se obrátí vzhůru nohama – minimálně Van Burenova střední. A malér je na světě!

Chcete si přečíst knihu?Tíha vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Nivenová. Číst Tíha vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY