Život vás miluje – karty

Život vás miluje – karty - Louise L. Hay | Replicamaglie.com

...ivot tě miluje". Život vás miluje - karty - Louise L ... Louise l hay zivot vas miluje | HLEDEJCENY.cz ... . Hay, Robert Holden. Život vás miluje - karty - Louise L. Hay, Robert Holden Tato nádherná sada karet přináší afirmace, které se mohou stát prvopočátečními semínky osobního růstu a transformace. 52 karet s afirmacemi pro ... Život vás miluje - karty - Hay L. Louise, Holden Robert - Tato nádherná sada karet přináší afirmace, které se mohou stát prvopočátečními semínky osobního růstu a transformace. 52 karet s afirmacemi pro váš šťastnější živo ... Život vás miluje - 52 kariet (Louise Hay) | TaraEzoterika.sk ... . 52 karet s afirmacemi pro váš šťastnější život. Všechny karty v této sadě Tato nádherná sada karet přináší afirmace, které se mohou stát prvopočátečními semínky osobního růstu a transformace. 52 karet s afirmacemi pro váš... Hvězdy napoví, kdo vás zradí a komu můžete věřit S důvěrou je to složité. Těžko se získává, a lehko se ztrácí. Často se během jediné chvilky smaže všechno, co jste si spolu celé měsíce, nebo i roky budovali....

INFORMACE

AUTOR
Louise L. Hay
DIMENZE
9,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Život vás miluje – karty.pdf

POPIS

Tato nádherná sada karet přináší afirmace, které se mohou stát prvopočátečními semínky osobního růstu a transformace. 52 karet s afirmacemi pro váš šťastnější život. Všechny karty v této sadě byly vytvořeny Louisou Hay a Robertem Holdenem a stejně jako jejich předchozí společná kniha prozkoumávají hlubší význam a praktickou aplikaci Louisiny stěžejní afirmace „život tě miluje“. Každá z 52 karet obsahuje afirmace k procvičování na jedné straně karty a na druhé straně inspirující poselství k podpoře dotazovací metody a pozitivních účinků. Afirmační karty pro široké využití. Karty jsou navrženy tak, aby mohly být využity různými způsoby – jako orákulum, se zaměřením na den nebo týden nebo s cílem poskytnout návod na konkrétní otázku. Karty jsou vytvořeny tak, aby prokázaly transformující moc lásky, nezávisle na tom, jakým způsobem se použijí.

Chcete si přečíst knihu?Život vás miluje – karty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louise L. Hay. Číst Život vás miluje – karty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY