Já, blogerka: Žena 30+

Já, blogerka: Žena 30+ - Jana Kuželová | Replicamaglie.com

...ce. Inspirativní články ze života, blogové recenze, cestování a výlety, nákupy a dárky, kosmetika, úvahy na téma osobní rozvoj a mezilidské vztahy ... Já, blogerka - Žena 30+ - Kuželová Jana - Knihkupectví Ládví ... . Lifestyle blog pro ženy. Hledáte Já, blogerka - Žena 30+ od Jana Kuželová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Obsah knihy: Já, blogerka - Žena 30+ Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří i seberealizace. Být ženou je výsada, soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. Já, blogerka - Žena 30+: Jana Kuželová. Ode dneška soutěžíme o knihu ... Já, blogerka - Jana Kuželová, 2017, pevná vazba, český ... ... . Být ženou je výsada, soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. Já, blogerka - Žena 30+: Jana Kuželová. Ode dneška soutěžíme o knihu Já, blogerka - Žena 30+ z nakladatelství Cosmopolis. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše. Já, blogerka - Žena 30+ Kuželová Jana. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 10.3. u Vás doma (Typy ... Já, blogerka: Žena 30+ Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří i seberealizace. Být ženou je výsada, soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. Kniha: Já, blogerka (Jana Kuželová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Já, blogerka Žena +30 . ... ve které se každá žena najde. Jsou to příběhy psané vaším životem, někdy na zamyšlenou, ale vždycky hlavně pro zasmání. Najdete v ní i rady, jak zacházet s muži, ale také jak najít ... Já, blogerka Žena 30+ Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se,...

INFORMACE

AUTOR
Jana Kuželová
DIMENZE
12,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, blogerka: Žena 30+.pdf

POPIS

Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří  i seberealizace. Být ženou je výsada, soubor znalostí a dovedností, um, leč někdy nelehký. Tak pojďme žít život tak, aby nás bavil! V této knize nejde jen o další lifestyle, ale o témata, ve které se každá žena najde. Jsou to příběhy psané vaším životem, někdy na zamyšlenou, ale vždycky hlavně pro zasmání. Najdete v ní i rady, jak zacházet s muži, ale také jak najít své vnitřní štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Já, blogerka: Žena 30+ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Kuželová. Číst Já, blogerka: Žena 30+ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY