Nežijte dokonalostí, žijte přítomností

Nežijte dokonalostí, žijte přítomností - Shauna Niequist | Replicamaglie.com

...kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Nežijte dokonalostí, žijte přítomností 4 ... Naše nakladatelství - Rozvoj osobnosti ... . 2 recenze ; Žijte plnohodnotný život plný lásky a spojení místo touhy po dokonalosti Před několika lety jsem se cítila vyčerpaná a izolovaná, s nemocnou duší i tělem. Byla jsem unavená a vyhořelá. Nežijte dokonalostí, žijte přítomností kniha od: Shauna Niequist. 80 % 10 hodnocení ... Žijte plnohodnotný život plný lásky a spojení místo touhy po dokonalosti. Nežijte dokonalostí, žijte přítomností Shauna Niequist 0 hodnocení Nežijte do ... Nežijte dokonalostí, žijte přítomností - LIBRUM.cz ... . Nežijte dokonalostí, žijte přítomností Shauna Niequist 0 hodnocení Nežijte dokonalostí, žijte přítomností 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Před několika lety jsem se cítila vyčerpaná a izolovaná, s nemocnou duší i tělem. Byla jsem unavená a vyhořelá. A zdálo se, že téměř každý, s kým jsem mluvila, na tom byl stejně. Nežijte dokonalostí, žijte přítomností: Nežijte dokonalostí, žijte přítomností (Shauna Niequist) Shauna Niequist: 60% Přítelkyně: Priateľky: Táňa Keleová-Vasilková: 76% Probuď se ze snu: Probuď se ze snu: Karel Spilko: 20% Ranč u dědečka: Ranč u starého otca: Táňa Keleová-Vasilková: 83% NEŽIJTE DOKONALOSTÍ, ŽIJTE PŘÍTOMNOSTÍ. Shauna Niequist. Edice Knihy Omega Profil uživatele jonnysek v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí Editions for Present Over Perfect: Leaving Behind Frantic for a Simpler, More Soulful Way of Living: 0310342996 (Hardcover published in 2016), (Kindle Ed... Nežijte dokonalosti,žijte Přítomností - 100,-Kč V náruči světla - 100,-Kč Lze koupit i jednotlivě. Knihy ve výborném stavu, nové. Zásilkovna od 65,-Kč, poštou 80,-Kč nebo osobní odběr Uničov (Nová Dědina). NEŽIJTE DOKONALOSTÍ, ŽIJTE PŘÍTOMNOSTÍ Shauna Niequist. Změňte svůj postoj k životu. Naučte se uklidnit od zběsilého shonu a být spokojený sám se sebou. Autorka ví až příliš ... Kupte knihu Básne Milan Rúfus (Milan Rúfus) s 26 % zľavou za 6.13 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Nežijte dokonalosti,žijte Přítomností - 100,-Kč V náruči světla - 100,-Kč Lze koupit i jednotlivě. Knihy ve výborném stavu, nové. Zásilkovna od 65,-Kč, poštou 80,-Kč nebo osobní odběr Uničov (Nová Dědina). Kontakt přes e-mail: [email protected]

INFORMACE

AUTOR
Shauna Niequist
DIMENZE
9,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Nežijte dokonalostí, žijte přítomností.pdf

POPIS

Žijte plnohodnotný život plný lásky a spojení místo touhy po dokonalosti Před několika lety jsem se cítila vyčerpaná a izolovaná, s nemocnou duší i tělem. Byla jsem unavená a vyhořelá. A zdálo se, že téměř každý, s kým jsem mluvila, na tom byl stejně. Jsem žena, matka, dcera, sestra, přítelkyně, sousedka a spisovatelka, a vím až příliš dobře, co znamená vyhoření. Ale v průběhu několika posledních let jsem si osvojila způsob, jak žít v milosti, lásce a klidu. Tato kniha je výzvou k této cestě, která změnila můj život. Půjdu touto cestou s vámi – cestou od zoufalého prosazování se a touhy po dokonalosti v každém směru – směrem k vlastnímu já a uvědomění si své vlastní ceny a předností. Sbírka esejů se zaměřuje na nejdůležitější transformaci života – od zběsilého shonu k uklidnění a spokojeností sama se sebou.

Chcete si přečíst knihu?Nežijte dokonalostí, žijte přítomností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shauna Niequist. Číst Nežijte dokonalostí, žijte přítomností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY