Pud u Freuda

Pud u Freuda - Miloš Kučera | Replicamaglie.com

...chozích textů reagoval, ale také, jak mohou být další interpretace či resumé jeho díla zavádějící ... Freud-Id, Ego, Superego - Webnode ... . Pud u Freuda. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Monografie představuje úvod do Freudova učení, klade si otázky, jak Freud přemýšlel, na jaký ro ... Pud u Freuda - daryzivota.sk ... . ... Monografie představuje úvod do Freudova učení, klade si otázky, jak Freud přemýšlel, na jaký rozpor nebo nedostatek svých předchozích textů reagoval, ale také, jak mohou být další interpretace či resumé jeho díla zavádějící. Libido (lat. touha, žádost, pud) je sexuální touha a pohlavní pud.Někde se označuje jako „sexuální apetit" či „energie". Libido má důležitou roli v psychologických teoriích Sigmunda Freuda a Carla Gustava Junga.V psychoanalýze je libido označení pro projevy pohlavního pudu, základní pudové energie a sexuální touhy, která vyvěrá z podvědomí a je zaměřená ... Pud u Freuda Kučera Miloš. Monografie představuje úvod do Freudova učení, klade si otázky, jak Freud přemýšlel, na jaký rozpor nebo nedostatek svých předchozích textů reagoval, ale také, jak mohou být další interpretace či resumé jeho díla zavádějící. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Genre/Form: Electronic books: Additional Physical Format: Print version: Kučera, Miloš. Pud u Freuda. Prague : Charles University in Prague, Karolinum Press, ©2017 Pud u Freuda Kučera Miloš ... Obsahová osa knihy je výsledkem určitého předběžného čtení Freuda a programového přístupu k němu. Autor si na základě dosavadní zkušenosti vybírá určité hledisko - hledisko pudu -, který podle názoru autora odlišuje freudismus od ostatních myšlenkových proudů, a k některým ... Sigmund Freud (6. května 1856, Příbor - 23. září 1939, Londýn) byl známým česko-rakouským lékařem a psychiatrem. Proslul především jako autor teorie psychoanalýzy. Život: Byl nejstarším ze šesti dětí z třetího manželství židovského obchodníka s látkami Jácoba Freuda s Amálií Nathannovou. Pud u Freuda - Miloš Kučera. Monografie představuje úvod do Freudova učení, klade si otázky, jak Freud přemýšlel, na jaký r...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kučera
DIMENZE
5,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Pud u Freuda.pdf

POPIS

Monografie představuje úvod do Freudova učení, klade si otázky, jak Freud přemýšlel, na jaký rozpor nebo nedostatek svých předchozích textů reagoval, ale také, jak mohou být další interpretace či resumé jeho díla zavádějící. Vybraná série Freudových děl představuje korpus dat, jímž nás autor chronologicky provází. Obsahová osa knihy je výsledkem určitého předběžného čtení Freuda a programového přístupu k němu. Autor si na základě dosavadní zkušenosti vybírá určité hledisko – hledisko pudu –, který podle názoru autora odlišuje freudismus od ostatních myšlenkových proudů, a k některým bodům – k průběžným prvotním interpretacím – se po dočtení Freudových textů znovu vrací.

Chcete si přečíst knihu?Pud u Freuda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kučera. Číst Pud u Freuda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY