Telomery: Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji

Telomery: Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji - Elizabeth Blackburnová, | Replicamaglie.com

...iž zapomínat ani na to, že posléze předáváme tento odkaz i svým potomkům, o jejichž délce telomer ... Telomery | KNIHCENTRUM.cz ... ... Ovládněte telomery a zastavte čas! ... Telomery - Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji. ... jak můžeme konkrétním životním stylem a těmi správnými psychickými návyky ochraňovat svoje telomery, zpomalovat průběh nemocí a zlepšovat kvalitu života. Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na ... Telomery - Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0277971: Nak ... Kniha Telomery - Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji ... ... ... Telomery - Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0277971: Nakladatel: Nakladatelství JOTA, s.r.o. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Telomery - Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji. Volný čas seniorů ... Podtitul: Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji Ačkoli se na stárnutí a nemocech podílí mnoho různých faktorů, dr. Elizabeth Blackburnová objevila biologický ukazatel zvaný telomeráza, enzym obnovující telomery, které ochraňují ... Název: Telomery - Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji. Originální název: The Telomere Effect: A Revolutionary Approach to Living Younger, Healthier, Longer. Autor: Epelová Elissa, Blackburnová Elizabeth, Překladatel: Jan Kozák. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80 ... Prelo...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Blackburnová,
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Telomery: Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji.pdf

POPIS

Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a vypadají na šedesát? Ačkoli se na stárnutí a nemocech podílí mnoho různých faktorů, dr. Elizabeth Blackburnová objevila biologický ukazatel zvaný telomeráza, enzym obnovující telomery, které ochraňují naše genetické dědictví. Výzkum doktorky Blackburnové a její kolegyně dr. Elissy Epelové přináší zjištění, že délka a zdraví našich telomer představují biologický základ pro spojení mysli s tělem, které je už dlouho předmětem různých hypotéz. Spolu s dalšími vědci tyto dvě průkopnice zjistily, že změny, které učiníme ve svých každodenních návycích, mohou chránit naše telomery a prodlužovat délku zdravého života (počet let, kdy zůstáváme zdraví, aktivní a bez nemocí).

Chcete si přečíst knihu?Telomery: Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Blackburnová,. Číst Telomery: Revoluční objev, jak žít déle a zdravěji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY