365 tučňáků

365 tučňáků - Jean-Luc Fromental | Replicamaglie.com

...koutzuzi. předevčírem. Příběh, který mi připomíná můj oblíbený film s Jimem Carreym Pan Popper a jeho tučňáci ... Kniha 365 tučňáků | Moja-Kniha.cz ... . ... Kniha: 365 tučňáků - Jean-Luc Fromental. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... 365 tučňáků Prvního ledna zazvoní pošťák a přinese balík. Je v něm tučňák a záhadný dopis: "Jsem čís ... 365 tučňáků - Malý pampúch ... . ... 365 tučňáků Prvního ledna zazvoní pošťák a přinese balík. Je v něm tučňák a záhadný dopis: "Jsem číslo 1, až budu mít hlad, dejte mi najíst." 365 tučňáků. Kdo napsal knihu 365 tučňáků? Autorem je Jean-Luc Fromental. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kupte knihu 365 tučňáků (Jean-Luc Fromental) s 28 % slevou za 215 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si dopor...

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Fromental
DIMENZE
10,88 MB
NÁZEV SOUBORU
365 tučňáků.pdf

POPIS

Prvního ledna zazvoní pošťák a přinese balík. Je v něm tučňák a záhadný dopis: „Jsem číslo 1, až budu mít hlad, dejte mi najíst.“ A tak to jde den co den… Obrazová kniha výtvarnice Joëlle Jolivet a spisovatele Jeana-Luca Fromentala je nápaditým a navýsost vtipným vyprávěním o počítání, jedné rodině a 365 překvapeních. Co udělat, když vám po domě capkají nejdřív desítky a pak stovky nezvaných hostů s oranžovými nožkami a v černobílém fráčku, místo mluvení kvakají, neustále se zavírají do koupelny a ke všemu bývají dost nervózní, když mají hlad? Jak uspořádat a uživit 4 x 15, 12 x 12 nebo 6 x 6 x 6 tučňáků, když je jich každý den o jednoho víc? Po pár měsících mamince docházejí zásoby, sestra má chuť na tučňáčí paštiku a tatínkovi se z toho neustálého přepočítávání motá hlava… Kdo je záhadný odesílatel živých balíčků a proč je vlastně posílá? Neobyčejně legrační obrazový matematický příběh s ekologickou pointou. K použití pro celou rodinu!

Chcete si přečíst knihu?365 tučňáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Fromental. Číst 365 tučňáků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY