Hledání dávného snění

Hledání dávného snění - Vladimír Maštěra | Replicamaglie.com

... . Vladimír Maštěra; Vladimír Maštěra ... Mast na k by | Sleviste.cz ... . 0,0 . Sledovať autora . Geografia a cestovanie Česká próza. Všetky knihy autora . BELETRIS, 2017. 2-3 hodiny čítania. Vydavateľstvo BELETRIS, 2017. Pokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou ... Pokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou minulostí. Snění přináší poznání našich dáv ... Hledání dávného snění - Pohled do světa, který je téměř ... ... . Snění přináší poznání našich dávných předků a sladění s matkou Zemí. Guboo, stařešina národa Yuin Tato kniha je vzpomínkou na Gubooa, posledního stařešinu a strážce poznání dávného národa Yuin, žijícího na jihovýchodním pobřeží Austrálie. Stažení Hledání dávného snění - Pohled do světa, který je téměř zapomenut avšak potřebuje být uchován zdarma kniha: MIRROR-2 Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných ... Pokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou minulostí. Snění přináší poznání našich dávných předků a sladění s matkou Zemí. Guboo, stařešina n...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Maštěra
DIMENZE
6,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání dávného snění.pdf

POPIS

Pokud nesníš, tak nežiješ zdravě. Naše snění otevírá budoucnost vzpomínkou a spojením s dávnou minulostí. Snění přináší poznání našich dávných předků a sladění s matkou Zemí. Guboo, stařešina národa Yuin Tato kniha je vzpomínkou na Gubooa, posledního stařešinu a strážce poznání dávného národa Yuin, žijícího na jihovýchodním pobřeží Austrálie. V létě roku 1998, zatímco tábořil v buši s přáteli, Guboo onemocněl a byl odvezen do nemocnice Mnozí se domnívali, že se již nevrátí. V nemocnici měl však Guboo vidění. Jeho předkové mu oznámili, že se nejen uzdraví, ale že jeho následovníkem v roli kmenového stařešiny nebude jeho syn, jak se Guboo domníval, ale jeho dcera Lynn. O několik dní později se tato jeho dcera seznámila v buši s mladým Čechem, který byl mezi svými druhy znám jako Zany. Stali se přáteli a po několik následných let pod vedením Gubooa poznávali místa, která hrála po tisíce let důležitou roli v životě Aboriginců. Zatímco Lynn se vzdělávala a připravovala na roli budoucího „stařešiny“, Zany měl možnost nahlédnout do pradávné filozofie původních obyvatel Austrálie, které se říká všeobecně „Snění.“ Seznámil se s učením Duhového Hada Garinadgee, spal pod skalními převisy v kempech pradávných lovců a toulal se buší po jejich stezkách. Tato kniha je souhrnem jeho některých vzpomínek.

Chcete si přečíst knihu?Hledání dávného snění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Maštěra. Číst Hledání dávného snění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY