Noční dravec

Noční dravec - Adam Brookes | Replicamaglie.com

... BROOKES najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup ... Noční rozkoše / Noční dravec (1) --- LEGIE - databáze knih ... ... .sk SERIE: Noční dravec [1] Milenec snů [1] Noční rozkoše [2] Objetí noci [8] Živly noci. Informace / Anotace ke knize: Noční rozkoše. Možná vypadá jako upír, ale jeho cílem je chránit lidi, ne pít jejich krev. Za dva tisíce let nenašel Kyrián Thrácký nikoho, kdo by v něm vzbudil touhu získat zpět svou duši a stát se ... Pracoval jako tajný agent pro Brity. Posledních dvacet let ale strávil v ... Dravci - Wikipedie ... ... Pracoval jako tajný agent pro Brity. Posledních dvacet let ale strávil v čínském pracovním táboře, odkud se mu podařilo utéct. Na každém rohu pekingských uliček mu však hrozí smrt a on se musí naučit, jak v tomhle světě přežít. Protože svět, který znal, se během jeho věznění změnil víc, než si dokázal představit… Noční dravec je autorovou prvotinou a zároveň prvním dílem plánované špionážní trilogie. Napsali o knize Próza Noční dravec se v něčem zdánlivě podobá románům Grahama Greena, z nichž vždy vanula melancholie a přemítání o existenciálních rolích lidí v podobných situacích: těch malých hybatelů dějin, onoho ... Jak odradit kunu od návštěvy? Tyto malé šelmičky nám mohou na zahradě pomoci například s likvidací potkanů, hryzců, hrabošů. (Pokud chováme slepice, musí být samozřejmě dobře zabezpečené).Pokud se ale rozhodnou ubytovat v chatě, na půdě či v kůlně, může majitele obtěžovat zápach, kterým si značkují své teritorium - používají k tomu pachové značky i ... Popis: Noční dravec Z pracovního tábora uteče po dvacetiletém věznění muž přezdívaný Burák a prchá přes pouště severozápadní Číny. Před svým zatčením pracoval pro britskou tajnou službu, ale po návratu do Pekingu zjišťuje, že se mezitím vše změnilo a v nebezpečných uličkách velkoměsta mu hrozí smrt. Noční dravec je autorovou prvotinou a zároveň prvním dílem plánované špionážní trilogie. Čítaj viac. Kúpte spolu . 25,98 € Kúpiť spolu . Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť. Nahlásiť chybu . Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? ... Bombardér, který je stejně rychlý jako soudobé stíhací letouny, je předurčen k tomu, aby se z něj stal víceúčelový stroj. To se během druhé světové války přihodilo dvoumotorovému bombardovacímu letounu Junkers Ju 88. Ve verzi A létal jako klasický bombardér, ve verzi C sloužil jako denní či noční stíhací stroj, ve verzích D až T jako průzkumník. V srpnu jsem přečetla 8 knih a další 3 rozečetla. Tentokárt jsem neměla tak šťastnou ruku, jako minulý měsíc, ale to už se všechno dozvíte ve videu... Předem děkuju za vaše ......

INFORMACE

AUTOR
Adam Brookes
DIMENZE
12,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční dravec.pdf

POPIS

Pracoval jako tajný agent pro Brity. Posledních dvacet let ale strávil v čínském pracovním táboře, odkud se mu podařilo utéct. Na každém rohu pekingských uliček mu však hrozí smrt a on se musí naučit, jak v tomhle světě přežít. Protože svět, který znal, se během jeho věznění změnil víc, než si dokázal představit… Tento špionážní thriller vykresluje Čínu bez příkras a zároveň odhaluje praktiky tajných služeb i technicky vyspělý svět kyberšpionáže.

Chcete si přečíst knihu?Noční dravec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Brookes. Číst Noční dravec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY