Promrhané dny: Myšlenky, které mi změnily život

Promrhané dny: Myšlenky, které mi změnily život - Tomáš Kosačík | Replicamaglie.com

...em životě - Vztahy, které tvoří náš život - Život jako jízda na horské dráze - 6 kroků k vyššímu sebevědomí Kupte knihu Promrhané dny od Tomáš Kosačík na Martinus ... Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život | Záložka.cz ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Promrhané dny . Promrhané dny EAN: 9788027022731. Mgr. Tomáš Kosačík. Myšlenky, které mi změnily život. Značka: Tomáš Kosačík. Kniha 12,79 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ... Audioknihu Tomáše Kosačíka Promrhané dny - Myšlenky ... Kniha Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život ... ... . Kniha 12,79 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ... Audioknihu Tomáše Kosačíka Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život načetl David Prachař. Máte občas chuť někoho poslat do... ? A bojíte se to udělat? Máte pocit, že ostatním vychází vše lépe? Jiní lidé jsou šťastnější než vy a mají v životě více? Chcete něco změnit a nemůžete se k činům dokopat? Promrhané dny Tomáš Kosačík. Myšlenky, které mi změnily život. ... V této knize najdete myšlenky, které vám můžou pomoci ke změně: ... - Vztahy, které tvoří náš život - Život jako jízda na horské dráze - 6 kroků k vyššímu sebevědomí ... Kupte knihu Promrhané dny (Tomáš Kosačík) s 14 % slevou za 300 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. › Zábava, volný čas › Knihy › Populárně naučná pro dospělé › Kariéra › Psychologie, komunikace › Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život. ... Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život. Výrobní číslo: 978-80-270-2273-1 EAN: 9788027022731 Náš kód: 155891 ... Audioknihu Tomáše Kosačíka Promrhané dny - Myšlenky, které mi změnily život načetl David Prachař. Máte občas chuť někoho poslat do. ? A bojíte se to udělat? Máte pocit, že ostatním vychází vše lépe? Jiní lidé jsou šťastnější než vy a mají v životě více? Chcete něco změnit a nemůžete se k činům dokopat? Chcete být úspěšní? Tato audiokniha vás ......

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Kosačík
DIMENZE
5,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Promrhané dny: Myšlenky, které mi změnily život.pdf

POPIS

Máte občas chuť někoho poslat do... ? A bojíte se to udělat? Máte pocit, že ostatním vychází vše lépe? Jiní lidé jsou štastnější než vy a mají v životě více? Chcete něco změnit a nemůžete se k činům dokopat? Chcete být úspěšní? Tato kniha vás nebude litovat, nebude vám říkat, že vše bude dobré a nakonec se vše vyřeší. Naopak vám ukáže skutečnost. V mnoha ohledech totiž škodíme sami sobě. Ale pomůže vám! Ukáže vám totiž kroky, kterými opravdu budete moci změnit svůj život a posunout ho k lepšímu. Bez zbytečných řečí, ale popravdě a otevřeně. Autor bestsellerů, Tomáš Kosačík, v ní popisuje jak pomůžeme během několika kroků naprosto převrátit náš život. Jak nemá smysl některé věci vůbec řešit, nemáme si brát názory jiných k tělu, být občas sobci, jak získat naději, nový cíl a splnit si sny. V této knize najdete myšlenky, které vám můžou pomoci ke změně: - Nežij život nápojového automatu - Když ucítíš foukat vítr... - Limity jsou jen v naší hlavě - Energetičtí upíři ve vašem životě - Vztahy, které tvoří náš život - Život jako jízda na horské dráze - 6 kroků k vyššímu sebevědomí A další desítky kapitol nejen o Vás. "Napsal jsem tu nejosobnější a nejvíce otevřenou knihu, ve svém životě, kterou bych chtěl sám číst", říká autor knihy. Tomáš Kosačík patří s nákladem přes 270 tisíc prodaných výtisků k nejoblíbenějším českým autorům. Jeho knihy pomohly už tisícům lidí změnit život k lepšímu.

Chcete si přečíst knihu?Promrhané dny: Myšlenky, které mi změnily život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Kosačík. Číst Promrhané dny: Myšlenky, které mi změnily život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY