Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou

Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou - Dana Puchnarová | Replicamaglie.com

...asu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies ... Co cech to muzikant | Sleviste.cz ... . Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Duchovní literatura > Východní filozofie > Dana Puchnarová - Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou Nové knihy. Komentáře . Transkript . z čech do indie za satja saí babou O napínavém putování do největšího duchovního centra světa píše malířka a grafička, která si tím splnila svůj dávný životní sen. S malou pětičlennou skupinou přátel z Čech se vydala do ... Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou - daryzivota.sk ... . S malou pětičlennou skupinou přátel z Čech se vydala do Indie za nejznámějším žijícím duchovním učitelem Satja Saí Bábou, avatárem - vtělením Božství, a zažívá od počátku překvapení za překvapením. Česká maliarka sa v r. 1996 spolu s malou skupinkou priateľou sa vydala na púť za najznámejším žijúcim duchovným učiteľom. Podrobne líči celú cestu, opisuje ášramy aj iné budovy a prvky v pozoruhodnom stredisku, ktoré vyrástlo v pustatine s nedostatkom vody. Vlastné zážitky dopĺňa literatúrou o Sai Babovi a úryvkami z jeho spisov. Hledáte Dana Puchnarová: Z Čech do Indie za Satja Aaí Bábou? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 27 Kč. Cena od 241 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou od Dana [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. O napínavém putování do největšího duchovního centra světa píše malířka a grafička, která si tím splnila svůj dávný životní sen. S malou pětičlennou skupinou přátel z Čech se vydala do Indie za nejznámějším žijíc...

INFORMACE

AUTOR
Dana Puchnarová
DIMENZE
10,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou.pdf

POPIS

O napínavém putování do největšího duchovního centra světa píše malířka a grafička, která si tím splnila svůj dávný životní sen. S malou pětičlennou skupinou přátel z Čech se vydala do Indie za nejznámějším žijícím duchovním učitelem Satja Saí Bábou, avatárem – vtělením Božství, a zažívá od počátku překvapení za překvapením. Podle svých zápisků rekonstruuje všechny okolnosti a události, které s přáteli prožila při pobytu v r. 1996 v ášramech Prašani Nilajam (Království nebeského míru) a Brindavan, seznamuje čtenáře s obdivuhodným vybavením ášramů, mezi něž patří architektonicky pozoruhodné obrovské meditační haly, školy, univerzity, muzeum světových náboženství, planetárium, mezinárodní nemocnice s letištěm, svatyně, chrámy, meditační parky, vlastní nakladatelství a knihkupectví aj. To vše vyrostlo v pustině, trpící nedostatkem vody, jako zázrak, jeden z mnoha tisíců neuvěřitelných divů, vytvořených Satja Saí Bábou. Autorka píše o tom, co viděla na vlastní oči, i o tom, co nalezla ve spisech Saí Báby. Opisuje si nejzajímavější výňatky, zabývá se i bohatou literaturou o něm a svědectvími o pro Západ nepochopitelných činech – zázracích, které tento světec koná již od dětství. Kniha je psána pro ty, kteří chtějí poznat Indii jako duchovní matku Evropy.

Chcete si přečíst knihu?Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Puchnarová. Číst Z Čech do Indie za Satja Saí Bábou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY