Konec světa & Hard-boiled Wonderland

Konec světa & Hard-boiled Wonderland - Haruki Murakami | Replicamaglie.com

...eon; 2010 - O čem mluvím, když mluvím o běhán ... Konec světa & Hard-boiled Wonderland - Haruki Murakami ... ... ... Konec světa & Hard-boiled Wonderland (Hardcover) Published 2008 by Odeon Světová knihovna sv. 74, Hardcover, 508 pages Author(s): ... Hard-Boiled Wonderland and the End of the World (Kindle Edition) Kindle Edition, 402 pages Author(s): Haruki Murakami. ASIN: ... (Konec světa & Hard-boiled Wonderland, Odeon 2017, z japonského originálu Sekai no owari to hādo-boirudo wandārando, 1985) Zobraziť komentáre Skryť komentáre. Teraz najčítanejšie. 1. Newsfilter: Nový parla ... Editions of Hard-Boiled Wonderland and the End of the ... ... . Teraz najčítanejšie. 1. Newsfilter: Nový parlament sa k ombudsmanke správa tak hlúpo ako tie predchádzajúce. 2. Konec světa & Hard-boiled Wonderland, který český čtenář právě dostává do rukou, dosáhl mezi dosavadními romány Haruki Murakamiho jednoho z nejpříznivějších uznání jak z řad čtenářstva, tak z řad odborné kritiky. Je to zřejmě způsobeno silou výpovědi, kterou v sobě tento román má. Konec světa & Hard-boiled Wonderland je román japonského spisovatele Haruki Murakamiho z roku 1985. Byl oceněn prestižní Tanizakiho cenou. „Svět, jak ho vidím, mi totiž připadá jako složený z velké řady, málem z nekonečného množství nejrůznějších možností, a už proto je aspoň do jisté míry na jednotlivých lidech ... Konec světa & Hard-boiled Wonderland Haruki Murakami. Konec světa & Hard-boiled Wonderland. Haruki Murakami. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.9 z 5 hvězdiček 14 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kultovní román, odehrávající se ve dvou paralelních světech: v současném nočním Tokiu a v jakémsi ... Konec světa & Hard-boiled Wonderland . Haruki Murakami; Haruki Murakami . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Hobby a voľný čas Detektívky Ďalšie formy prózy Novely, poviedky, antológie Romány Klasická literatúra Umenie Zápisníky, kalendáre. Haruki Murakami sa narodil v Kyote v roku 1949. ... Kniha: Konec světa & Hard-boiled Wonderland - Haruki Murakami. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u n...

INFORMACE

AUTOR
Haruki Murakami
DIMENZE
11,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec světa & Hard-boiled Wonderland.pdf

POPIS

Kultovní román, odehrávající se ve dvou paralelních světech: v současném nočním Tokiu a v jakémsi světě představ, kde neplatí minulost ani budoucnost. Hrdina, specialista na kódování počítačových dat, přijme na první pohled normální zakázku a vzápětí se stane klíčovým prvkem v podivné hře. Netuší, že se už dávno ocitl na okraji propasti a že ta propast je mnohem hlubší, než by čekal. Mrazivé podobenství o cestě do temnot, skrývajících se za nablýskanou reklamní realitou našeho světa.

Chcete si přečíst knihu?Konec světa & Hard-boiled Wonderland ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haruki Murakami. Číst Konec světa & Hard-boiled Wonderland Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY