Vražedná past

Vražedná past - Leo Kessler | Replicamaglie.com

...ských pohádek Vrch čajové konvice s ilustracemi Jeňýka Pacáka ... Kniha: Vražedná past - Leo Kessler | Knihy.ABZ.cz ... . Jeho verše vyšly v šesti původních sbírkách ( Psychoterapie slov, Stopami dláždění, Lásko šílená, Rákosová flétna a Pro tebe, má lásko… a Ty a já. Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Vražedná past od Leo Kessler. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Hledáte Vražedná past od Leo Kessler? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vražedná past. Přidat recenzi Autoři; ... Vražedná past - Leo Kessler | Knihy Dobrovský ... . 33 prodejen po celé ČR Vražedná past. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vražedná past: Série De Vere Smith (6) Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Píše se rok 1929 a Stalinův Sovětský svaz usiluje o vyvolání komunistické revoluce v mladém balkánském státě. Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Píše se rok 1929 a Stalinův Sovětský svaz usiluje o vyvolání komunistické revoluce v mladém balkánském státě. Obsahem dokumentů jsou nejen podrobnosti o záměrech… Lukovi se vede dobře. Právě byl propuštěn z vězení, když se najednou z jeho minulosti objevila jeho expřítelkyně Saundra. Je bohatá, krásná, smrtelně sexy - a vdaná. Strávili spolu kouzelnou noc, kvůli které ovšem může přijít o všechno, protože… Vražedná past 179,-Ihned ke čtení Koupit Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Počet stran: 168, Rok vydání: 2004, Nakladatelství: Rubico, Autor knihy: Jan Cimický, Kniha Vražedná past od známého českého psychiatra a spisovatele Jana Cimického byla oceněna Cenou Jiřího Marka za nejlepší detektivní román roku 2004. Skvěle psychologicky propracovaný detektivní ... Vražedná past 7,08 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Vražedná past. Leo Kessler. Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Vražedná past (TV film) Vánoce s Willy Wuffem III (TV film) Zrádná blízkost (TV film) 1996 Brüder auf Leben und Tod (TV film) Echte Kerle: Tatort - Heilig Blut (TV film) TV seriály. 20...

INFORMACE

AUTOR
Leo Kessler
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Vražedná past.pdf

POPIS

Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Píše se rok 1929 a Stalinův Sovětský svaz usiluje o vyvolání komunistické revoluce v mladém balkánském státě. Obsahem dokumentů jsou nejen podrobnosti o záměrech Sovětů, ale i plán souvisejících britských protiopatření. Je proto nezbytně nutné zabránit tomu, aby padly do rukou jugoslávské tajné policie, silně infiltrované komunistickými agenty. Do hry tak opět vstupuje ostřílený Smith a jeho neméně zkušená posádka Swordfishe. Protože jako vždy je v sázce mnoho… Z cyklu De Vere Smith (6)

Chcete si přečíst knihu?Vražedná past ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leo Kessler. Číst Vražedná past Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY