Stručná historie neřesti: Jak zlozvyky budovaly civilizace

Stručná historie neřesti: Jak zlozvyky budovaly civilizace - Robert Evans | Replicamaglie.com

...iučiti češtině ... STRUČNÁ HISTORIE NEŘESTI - JAK ZLOZVYKY BUDOVALY CIVILIZACE ... Zaklínač III.: Krev elfů Andrzej Sapkowski kniha online ... ... . Robert Evans. Edice Knihy Omega. 399 Kč ... Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace: A Brief History of Vice: How Bad Behavior Built Civilization: Robert Evans: 70% Svět, který není: The World That Isn´t: Frank Tashlin: 84% Tajemná historie 3: Geheime Geschichte 3: Hartwig Hausdorf: 100% Tajemné středomoří: Jan Novák - Tajemství Mayů: The Mayan Secrets Co báseň, to podivné hlášení rozhlasu. Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurník ... Stručná historie neřesti | Knihy Fenix ... . Inzerát na pustý ostrov pro trosečníky, klávesnice místo žebříku do kurníku, pokuta na toaletě, mořská panna v bazénu, gigantické slevy řítící se na Prahu a spousta dalších absurdních i úsměvných nápadů ve verších: to je ... Jak se měnily představy o vývoji kultury? Dá se vývoj kultury popsat pomocí zákonitostí biologické evoluce? ... Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace. Evans Robert ... sexu, „dobrym matroši" a sprosťárnách stojí naše civilizace. Robert Evans svým neopakovatelným způsobem odhaluje a popisuje ......

INFORMACE

AUTOR
Robert Evans
DIMENZE
7,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Stručná historie neřesti: Jak zlozvyky budovaly civilizace.pdf

POPIS

Historie nikdy nebyla tak zábavná a opojná. Zbraně, ocel a bakterie udělali z nás, pradávných lovců a sběračů, moderního člověka, ale na chlastu, sexu, „dobrym matroši“ a sprosťárnách stojí naše civilizace. Robert Evans svým neopakovatelným způsobem odhaluje a popisuje události, o kterých se v učebnicích dějepisu nedočtete. Například příběh prostitutky, ze které se stala císařovna a vymohla ženám jedno z nejdůležitějších práv vůbec – právo pít pivo, což napomohlo ke zhroucení první říše v Jižní Americe. Dále se naučíte: kouřit dýmku nosem jako původní obyvatelé Severní Ameriky, zahulit jako řečtí filosofové, opít se jako Suméřané nebo se odvázat jako naši předci z doby kamenné. Zahřešíte se starými vyznavači Islámu, přečtete si první bulvární plátek z dob starověkého Řecka a seznámíte se s podivuhodnou historií sexuálního byznysu.

Chcete si přečíst knihu?Stručná historie neřesti: Jak zlozvyky budovaly civilizace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Evans. Číst Stručná historie neřesti: Jak zlozvyky budovaly civilizace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY