(M)Učednice

(M)Učednice - Ali Land | Replicamaglie.com

...ásilím, mučením, týráním. To není ostentativně zdůrazňováno, ale pro nás to byly hodně protivné řádky ... Kniha (M)Učednice | Moja-Kniha.sk ... . „(M)Učednice" je výjimečný thriller v tom, že se dá číst několikrát, i když znáte řešení. Poprvé příběh zhltnete, abyste se dozvěděli, jak to bylo. Potom vám to nedá a vy si knihu přečtete podruhé, abyste žasli nad tím, jak autorka dokázala schovat všechny stopy. (M)Učednice je kniha, která vás zcela pohltí a nenechá klidnými. Rozbouří ve vás rozporuplné emoce. Budete ... Ali Land - (M)UČEDNICE « MojeKnihy ... . (M)Učednice je kniha, která vás zcela pohltí a nenechá klidnými. Rozbouří ve vás rozporuplné emoce. Budete pociťovat strach, budete naštvaní, nervozní, budete se chtít pomstít. A především si budete lámat hlavu s tím, jak může sakra i přes to všechno svou matku milovat. Nojo, jenže krev není voda.. Kupte knihu (M)Učednice od Ali Land na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % MÁM NOVÉ JMÉNO NOVOU RODINU JSEM CELÁ ZBRUSU NOVÁ OPRAVDU? Její matka už ve svém domě spáchala několik vražd a nejenom to - v záchvatech pomatení mučí svoji dceru, aby se hrůz účastnila. Matka......

INFORMACE

AUTOR
Ali Land
DIMENZE
4,72 MB
NÁZEV SOUBORU
(M)Učednice.pdf

POPIS

Její matka už ve svém domě spáchala několik vražd a nejenom to – v záchvatech pomatení mučí svoji dceru, aby se hrůz účastnila. Matka předtím taková nebyla a měla svoje děti ráda, a Annie matku ji přese všechno ještě pořád miluje, ale jediný způsob, jak může strašlivým událostem udělat konec, je udat ji na policii. Annie pak dostává v životě druhou šanci. Má novou identitu, jmenuje se teď Milly, a žije v nové, zámožné pěstounské rodině, díky které dokonce začne chodit do prestižní soukromé školy. Jenomže pokračující vyšetřování jí dalšími a dalšími výslechy připomíná tragickou minulost. Milly má být hlavním svědkem obžaloby v soudním procesu s její matkou, který se neúprosně blíží. Otřesená Milly se trápí pochybami – převažují u ní zděděné předpoklady, nebo ji víc ovlivňuje to, co dobrého i hrozného dosud zažila? Dokonce i v novém domově Milly potkávají nesnesitelné chvíle, když ji šikanují její vrstevnice. Napětí se už nedá unést, svědomí v ní bojuje se smrtelným vábením a ona se musí definitivně rozhodnout. Dokáže zapřít matčinu krev a uniknout běsům? Vzepře se našeptávání démonů a zaplatí za to, anebo se stane učednicí své matky? Minulost nedokáže nikdo smazat... Ale je možné se jí vzepřít? Zneklidňující a napínavé od první stránky. Úchvatná kniha. (Guardian) Ohromující. Sotva popadáte dech. Hlavní letošní téma, když mluvíme o knížkách. (Daily Express) Fascinující, zneklidňující a nezapomenutelný román. (Heat) Děsivý, fascinující thriller, který jsem přečetla na jeden zátah. (M)UČEDNICE odkrývá svá šokující tajemství pomalu a vtahuje čtenáře tak umně jako pavouk soukající síť. (Red)

Chcete si přečíst knihu?(M)Učednice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ali Land. Číst (M)Učednice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY