Měj mě rád/a

Měj mě rád/a - Markéta Hejkalová | Replicamaglie.com

...holčičky, Terezku a Johanku, čeká obyčejný život ... Měj mě rád - Špinarová Věra, Lyrics, texty písní, song texte ... ... Měj mě rád/a Celkový počet komentářů: 0 . Než jsem s Markétou Hejkalovou, zkušenou spisovatelkou a překladatelkou, začala rozmlouvat, slibila jsem jí, že si její nejnovější knihu, které se tento rozhovor týká, přečtu. Bohužel jsem ji nestihla dočíst, ale v každém případě se k ní ještě vrátím. Měj mě rád/a, tak se jmenuje nová kniha Markéty Hejkalové 15.10.2017 Havlíčkův Brod - Organizuje Podzimní knižn ... Měj mě rád - Eva Urbaníková | Elektronická kniha na Alza.cz ... .10.2017 Havlíčkův Brod - Organizuje Podzimní knižní veletrh, překládá a sama píše. Elektronická kniha Měj mě rád na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Měj mě rád od ostatních uživatelů. Nakupujte... Měj mě rád/a Autor: Hejkalová, Markéta Nakladatel: Hejkal EAN: 9788086026886 ISBN: 978-80-86026-88-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 13 × 20,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Recenze Měj mě rád/a - Markéta Hejkalová Hejkal Podrobnosti a specifikace a popis Měj mě rád/a - Markéta Hejkalová si přečtěte níže či přímo na webu e-shopu Kosmas.cz. Toto zboží si můžete pořídit již od 296 Kč. Zobrazit více informací zde >>> Štítky: Hejkal, Markéta Hejkalová, Měj mě rád/a, recenze. Žádné komentáře: Okomentovat. Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka. Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom) > Měj mě rád/a-12% sleva. Kniha: Měj mě rád/a Autor: Markéta Hejkalov á. Autorka zpracovává osudy několika generací, zasazených do politických a historických souvislostí v období 1902-2017. ... Měj mě rád/a Je pondělí odpoledne, začátek léta, začátek dvacátého století. Děti si hrají u rybníka a jedno z nich se málem utopí. Holčička Lina se později vdá za Reinharda Heydricha a z malého Karlíčka vyroste obávaný komunistický prokurátor. A na další dvě holčičky, Terezku a Johanku, čeká obyčejný život ....

INFORMACE

AUTOR
Markéta Hejkalová
DIMENZE
6,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Měj mě rád/a.pdf

POPIS

Je pondělí odpoledne, začátek léta, začátek dvacátého století. Děti si hrají u rybníka a jedno z nich se málem utopí. Holčička Lina se později vdá za Reinharda Heydricha a z malého Karlíčka vyroste obávaný komunistický prokurátor. A na další dvě holčičky, Terezku a Johanku, čeká obyčejný život: lásky, manželství, děti, radosti, zrady… a smrt, po níž vše začíná jakoby znovu. Román plyne řekou času a v jejích dravých vírech se točí osudy lidí, rodů a generací. Odehrává se v několika zemích, vystupují v něm skutečné i fiktivní postavy a jejich životy se nečekaně prolínají. Dobro a zlo bojují o duši hrdinů nejen ve vypjatých okamžicích vzdoru proti násilí a totalitám, ale i ve všedních dnech.Týden delší než století končí, je neděle odpoledne, začátek léta a začátek jednadvacátého století, děti si hrají u rybníka a jedno z nich se málem utopí..

Chcete si přečíst knihu?Měj mě rád/a ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Hejkalová. Číst Měj mě rád/a Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY