Santería: Uctívání svatých na Kubě

Santería: Uctívání svatých na Kubě - Veronika Šulcová | Replicamaglie.com

...tería: Uctívání svatých na Kubě Veronika Šulcová Nakladatel: Vodnář 2017 Následující text je zkrácenou ukázkou z nové knihy Veroniky Šulcové Santería: Uctívání svatých na Kubě, která vyšla 12 ... Ako sa naučiť bielu mágiu ☩ Rituály & Tipy & Triky⚡ ... . září. Text samozřejmě vychází s laskavým svolením nakladatele, pana inženýra Vladimíra Kvasničky, kterému tímto děkujeme. Posedlost a pohanství Najväčší výber kníh a doplnkového tovaru z oblasti zdravia, osobného rozvoja a ezoteriky na jednom mieste. Predajne: Bratislava, Košice, Banská Bystrica Santería - uctívání svatých na Kubě SANTERÍA: ORIŠOVÉ A PRAXE Kapitoly z knihy Santería: uctívání svatých na Kubě 2 Předmluva Svaté Anně Už delší ... Veronika Šulcová - Wikipedie ... . Predajne: Bratislava, Košice, Banská Bystrica Santería - uctívání svatých na Kubě SANTERÍA: ORIŠOVÉ A PRAXE Kapitoly z knihy Santería: uctívání svatých na Kubě 2 Předmluva Svaté Anně Už delší dobu jsem přemýšlela o tom, že by bylo skvělé nk Santería - u nás prakticky neznámé náboženství má ve světě více jak sto miliónů vyznavačů. Je velice komplexním náboženským systémem s jasnou představou o fungování světa, lidském osudu i o roli dobra a zla. Santería si přizpůsobila původní přírodní magii pro ... Jeden z přátel začal tvrdit, že cizinec byl bílý, druhý však trval na tom, že byl černý. Nějakou chvíli si oba dva trvali zatvrzele na svém, až mezi nimi propukla hádka. Od té doby si přestali důvěřovat a již nikdy své přátelství neobnovili. Více podrobností naleznete v knize Santería: uctívání svatých na Ku...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Šulcová
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Santería: Uctívání svatých na Kubě.pdf

POPIS

Santería – u nás prakticky neznámé náboženství má ve světě více jak sto miliónů vyznavačů. Je velice komplexním náboženským systémem s jasnou představou o fungování světa, lidském osudu i o roli dobra a zla. Santería si přizpůsobila původní přírodní magii pro použití v moderní asfaltové městské džungli. Tato kniha se vedle popisu vývoje a historie zaměřuje především na současnou podobu kubánské santeríi a její náboženskou praxí. Podrobně se zabývá jejími hlavními technikami, jimiž jsou divinace, iniciace, posedlost, obětování, modlitby, snění a léčení, stejně jako práce s rostlinami a bylinami.

Chcete si přečíst knihu?Santería: Uctívání svatých na Kubě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Šulcová. Číst Santería: Uctívání svatých na Kubě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY