Moje první vzpomínky

Moje první vzpomínky - - | Replicamaglie.com

...t nejkrásnější vzpomínky na svoje miminko - první ultrazvuk, foto maminky v těhotenství, záznamy o tom, kdy a kde se miminko narod ... MOJE PRVNÍ TETOVÁNÍ! - YouTube ... ... Moje první vzpomínky Nádherně zpracovaný památník novorozeného miminka s krásnými ilustracemi, do něhož mohou šťastní rodiče zapisovat nejvýznamnější události, pokroky, úspěchy, malé radosti i starosti, od narození děťátka až do jeho tří let. V knize nechybí prostor pro vlastní fotografie a místo na vložení ... Chlapeček: Moje první vzpomínky Autor: Mendenhallová, Elle ... Kniha Holčička: Moje první vzpomínky - Elle Mendenhallová ... ... . V knize nechybí prostor pro vlastní fotografie a místo na vložení ... Chlapeček: Moje první vzpomínky Autor: Mendenhallová, Elle Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024235905 ISBN: 978-80-242-3590-5 Překlad: Špetláková, Naďa Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 26 × 28 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Obsah knihy: Holčička: Moje první vzpomínky - 2.vydání. Holčička představuje praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, v němž mohou hrdí rodiče mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let. Dům knihy.cz > Knihy > Rodina, vztahy > Chlapeček: Moje první vzpomínky. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Chlapeček: Moje první vzpomínky. autor neuveden. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2017 (2.) - váz., 96 str. EAN: 9788024258072 ISBN: ... Moje století. Vzpomínky pilota první třídy. ... moje inspekční mise naštěstí skončila. Začalo to tím, že se mě vyptávali, kdy jsem vstoupil do strany, jaké jsem dostával funkce, jak se mi dařilo plnit úkoly, co jsem dělal v srpnu 68. Řekl jsem jim, že jsem byl na ministerstvu a chystal se na přeškolení do Piešťan ... Moje první vzpomínky . Nádherně zpracovaný památník novorozeného miminka s krásnými ilustracemi, do něhož mohou šťastní rodiče zapisovat nejvýznamnější události, pokroky, úspěchy, malé radosti i starosti, od narození děťátka až do jeho tří let. V knize nechybí prostor pro vlastní fotografie a místo na vložení ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první vzpomínky.pdf

POPIS

Uchovejte si okamžiky z nejkrásnějšího životního období svého dítěte nebo vnoučete dřív, než se ztratí ve víru každodennosti. Milé vzpomínky udělají radost celé rodině a jednou budou vzácným objevem i pro dítě – hlavní hvězdu této knihy. Do alba si můžete zapsat vše o narození a prvních dnech dítěte, informace o nejbližší rodině i celý rodokmen, záznamy o dojmech z objevování světa nebo zkoušení si nejrůznějších dovedností, jména nejlepších kamarádů, vymyšlená i vtipně překroucená slova, prostě úspěchy i radosti dítěte od narození do tří let. Vše doplní snímek z ultrazvuku, otisky ručičky a nožičky, fotografie vaší ratolesti, přidat můžete reportáž z oslav narozenin… To bude pak po letech zajímavé čtení.

Chcete si přečíst knihu?Moje první vzpomínky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje první vzpomínky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY