Odvrácená strana konce

Odvrácená strana konce - Michael Connelly | Replicamaglie.com

...-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Odvrácená strana konce ... Odvrácená strana měsíce - TRAILER - YouTube ... . CONNELLY Michael. Info: Domino, 2017 (1.) - váz. Z angl. přel. J. Netolička EAN: 9788074982309 ISBN: ... Harry Bosch se po třiceti letech u policie stal soukromým detektivem. Stále však zůstává vlkem samotářem, jakým byl ostatně celý život: kašle na propagaci, nemá žádnou kancelář a své klienty si velmi pečlivě vybírá. ODVRÁCENÁ STRANA KONCE jako by snad bylo možné, že by náraz někdo na palubě p ... Odvrácená strana konce | Albatrosmedia.cz ... . ODVRÁCENÁ STRANA KONCE jako by snad bylo možné, že by náraz někdo na palubě přežil, nemluvě o plamenech, které jistě přijdou po něm. O kulome-tech Vietcongu už pak vůbec nemělo smysl uvažovat. Zatímco ostatní v panice řvali, on si jen sám pro sebe za-šeptal jedno jméno. „Vibiano…" Věděl, že už ji nikdy neuvidí. Informace / Anotace ke knize: Odvrácená strana konce Harry Bosch se po třiceti letech u policie stal soukromým detektivem. Stále však zůstává vlkem samotářem, jakým byl ostatně celý život: kašle na propagaci, nemá žádnou kancelář a své klienty si velmi pečlivě vybírá. Odvrácená strana matky. 2,348 likes · 5 talking about this. Deník z nouze Harry Bosch se po třiceti letech u policie stal soukromým detektivem. Stále však zůstává vlkem samotářem, jakým byl ostatně celý život: kašle na propagaci, nemá žádnou kancelář a své klienty si velmi pečlivě vybírá....

INFORMACE

AUTOR
Michael Connelly
DIMENZE
10,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvrácená strana konce.pdf

POPIS

„Chci, abyste mi někoho našel. Měl byste ale vědět, že ten člověk možná nikdy neexistoval.“ Harry Bosch se po třiceti letech u policie stal soukromým detektivem. Stále však zůstává vlkem samotářem, jakým byl ostatně celý život: kašle na propagaci, nemá žádnou kancelář a své klienty si velmi pečlivě vybírá. Jedním z nich je kalifornský miliardář, kterého na sklonku života pronásledují výčitky svědomí. Jako mladík prožil románek s mladou Mexičankou. Když otěhotněla, ztratila se ze světa. Porodila dítě? A pokud ano, co se s ním stalo? Umírající magnát zoufale touží vědět, zda má komu odkázat své obrovské jmění. Bosch je jediný, komu důvěřuje. Oba muži dobře vědí, že tento případ představuje obrovské riziko nejen pro detektiva, ale také pro osobu, po níž pátrá. Přesto – nebo snad právě proto – se případu ujme, a jakmile se nitky začnou proplétat s jeho vlastní minulostí, je z něj zase zarputilý buldok, který neskončí, dokud nenalezne pravdu.

Chcete si přečíst knihu?Odvrácená strana konce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Connelly. Číst Odvrácená strana konce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY