Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus

Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus - - | Replicamaglie.com

..., česky Rozměry: 22,5 × 22,8 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus ... . vydání) Kniha: Z vejce slepice Ze semínka slunečnice -- Životní cyklus. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... V tomto svazku najdete životní cyklus slepice a slunečnice. Od vejce přes vyklubání po snůšku vlastních vajec; od ... Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní ... Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus ... ... ... Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus Říká se tomu přírodní cykly, cykly života... Přiučte se o tom, jak probíhá život živočichů a rostlin, které člověk potká v přírodě nebo využívá v zemědělství. Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus. Přírodní cykly, cykly života… Přiučte se o tom, jak probíhá život živočichů a rostlin, které člověk potká v přírodě nebo využívá v zemědělství. váha: 0,335 kg rozměry: 224 × 224 mm počet stran: 48 ISBN: 978-80-256-2190-5 V tomto svazku najdete životní cyklus slepice a slunečnice. Od vejce přes vyklubání po snůšku vlastních vajec; od semene přes růst po zasetí nových semínek. Informativní texty se snadno čtou a přehledná znázornění napomáhají pochopení dané problematiky. Zboží ze stejné kategorie - Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus Nesem vám noviny 8 nejoblíbenějších koled v obrázkové knížce s tvrdými deskami. Práce s knihou: Z jehněte ovce, Z larvy včela, Ze semínka slunečnice Tyto tři krásné knížky jsou ideálním průvodcem při jarním pozorování probouzející se přírody. Stručně a výstižně vysvětlují životní cyklus ovce, žáby, včely, motýla, slepice a slunečnice. Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus.pdf

POPIS

Během růstu, dospívání a stárnutí procházejí lidé, zvířata i rostliny určitými rozdílnými fázemi. Říká se tomu přírodní cykly, cykly života... Přiučte se o tom, jak probíhá život živočichů a rostlin, které člověk potká v přírodě nebo využívá v zemědělství. V tomto svazku najdete životní cyklus slepice a slunečnice. Od vejce přes vyklubání po snůšku vlastních vajec; od semene přes růst po zasetí nových semínek. Informativní texty se snadno čtou a přehledná znázornění napomáhají pochopení dané problematiky. Díky tomu se tato knižní série bude líbit především mladým čtenářům, kteří se chtějí dozvědět víc o světě, který je obklopuje.

Chcete si přečíst knihu?Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Z vejce slepice, ze semínka slunečnice - Životní cyklus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY