Američané jedí kaktusy

Američané jedí kaktusy - Miroslav Pech | Replicamaglie.com

...ají práci, děti, milenky, manželky, jsou účastni natáčení porna, neustále žijí ve vnitřní nebo ... Američané jedí kaktusy - Miroslav Pech — Kniha.cz ... ... Američané jedí kaktusy - Miroslav Pech . Kniha - autor Miroslav Pech, 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hrdinové jedenácti povídek prozaického souboru Američané jedí kaktusy povětšinou z jakýchsi zvláštních nevyřčených důvodů psychicky nebo fyzicky trpí.Zejména jsou ale osamělí jako kůl v plotě. Hrdinové jedenácti povídek prozaického souboru Američan ... Američané jedí kaktusy | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... .Zejména jsou ale osamělí jako kůl v plotě. Hrdinové jedenácti povídek prozaického souboru Američané jedí kaktusy povětšinou z jakýchsi zvláštních nevyřčených důvodů psychicky nebo fyzicky trpí. Zejména jsou ale osamělí jako kůl v plotě. Jejich osamělost je tak veliká a všudypřítomná, že přestože mají práci, děti, milenky, manželky, jsou účastni natáčení porna, neustále žijí ve vnitřní nebo ... 206 Kč Američané jedí kaktusy - Pech Miroslav . Hrdinové jedenácti povídek prozaického souboru Američané jedí kaktusy povětšinou z jakýchsi zvláštních nevyřčených důvodů psychicky nebo fyzicky trpí. Zejména jsou ale osamělí jako kůl v plotě. Jejich osamělost je tak veliká a všudypřítomná, že přestože mají práci, děti, milenky, manželky, jsou účastni ... Američané jedí kaktusy Autor: Pech, Miroslav Nakladatel: Protimluv EAN: 9788087485507 ISBN: 978-80-87485-50-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 12,8 × 18 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Pech
DIMENZE
6,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Američané jedí kaktusy.pdf

POPIS

Hrdinové jedenácti povídek prozaického souboru Američané jedí kaktusy povětšinou z jakýchsi zvláštních nevyřčených důvodů psychicky nebo fyzicky trpí. Zejména jsou ale osamělí jako kůl v plotě. Jejich osamělost je tak veliká a všudypřítomná, že přestože mají práci, děti, milenky, manželky, jsou účastni natáčení porna, neustále žijí ve vnitřní nebo vnější izolaci, v nedořečenosti, nemožnosti sdílet svůj osud s někým jiným, s tím druhým. Jako kdyby jim nahlédnout či zahlédnout sama sebe a svou mnohdy komickou či tragickou situaci bránila neviditelná neprostupná zeď. Vše umocňuje styl jednotlivých textů, který vyniká lakoničností a střídáním tempa dějového spádu a který v jistých okamžicích naznačuje svou dynamikou samotné směřování příběhu.

Chcete si přečíst knihu?Američané jedí kaktusy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Pech. Číst Američané jedí kaktusy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY