Zimní pevnost: Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu

Zimní pevnost: Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu - Neal Bascomb | Replicamaglie.com

...nejlepší cestě stvořit jako první zbraň nevídané ničivé síly ... Militaria / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Mají fyziky. Mají uran. Zimní pevnost (e-kniha) Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu EPUB MOBI Neal Bascomb • Práh (2017) Knihy Beletria Svetová beletria Zimní pevnost - Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu . Naša ponuka. Časopisy. Knihy. Vojenstvo, military ... Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu. Obsah. Zväčšiť obrázok ... Zimní pevnost čerpá z pokladnice p ... Zimní pevnost - Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal ... ... . Obsah. Zväčšiť obrázok ... Zimní pevnost čerpá z pokladnice přísně tajných dokumentů a dosud ... Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu ... a jak se dá infiltrovat. Zimní pevnost čerpá z pokladnice přísně tajných dokumentů a dosud nezveřejněných deníků a dopisů samotných sabotérů. ... raziích, katastrofálních nezdarech a o operaci, která na poslední chvíli vzala Hitlerovi šanci získat atomovou ... Zimní pevnost čerpá z pokladnice přísně tajných dokumentů a dosud nezveřejněných deníků a dopisů samotných sabotérů. Vypráví poutavý příběh o vědci, jenž se stal vrchním špionem, o přežití v divoké přírodě, sebeobětování pro vlast, gestapáckých raziích, katastrofálních nezdarech a o operaci, která na ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, l...

INFORMACE

AUTOR
Neal Bascomb
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Zimní pevnost: Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu.pdf

POPIS

Píše se rok 1942 a nacisté jsou na nejlepší cestě stvořit jako první zbraň nevídané ničivé síly. Mají fyziky. Mají uran. Už potřebují jen získat dostatečné množství jediné látky: těžké vody, která se vyrábí v norském Vemorku, jediné továrně svého druhu na celém světě. Spojenci vědí, že továrnu musejí zničit. Ale jak mají proniknout do pevnosti, která je postavena na strmém útesu na jednom z nejchladnějších a nejnehostinnějších míst na Zemi? Na scénu vstupuje Leif Tronstad, vynikající norský vědec, který dramaticky uprchne ze své vlasti, aby Spojencům prozradil, jak je továrna důležitá – a jak se dá infiltrovat. Zimní pevnost čerpá z pokladnice přísně tajných dokumentů a dosud nezveřejněných deníků a dopisů samotných sabotérů. Vypráví poutavý příběh o vědci, jenž se stal vrchním špionem, o přežití v divoké přírodě, sebeobětování pro vlast, gestapáckých raziích, katastrofálních nezdarech a o operaci, která na poslední chvíli vzala Hitlerovi šanci získat atomovou bombu.

Chcete si přečíst knihu?Zimní pevnost: Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Bascomb. Číst Zimní pevnost: Někdo musí Hitlera zastavit, aby nezískal atomovou bombu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY