Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu

Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu - Samantha Vérantová | Replicamaglie.com

...Paříže pokračuje… Vezměte jednoho francouzského vdovce, jeho dvě děti a přidejte městskou holku z Chicaga, to všechno dejte do malého městečka v jihozápadní Francii ... Kniha: Láska, jídlo a faux pas (Samantha Vérant) | Martinus ... . Láska, jídlo a faux pas . 312 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Láska, jídlo a faux pas Jak vytvořit francouzskou rodinu . Samantha Vérant; Samantha Vérant . 3,5 . Sledovat autora . Všechny knihy autora . Jota, 2017. 4-5 hodin čtení. Nakladatel Jota, 2017. Překlad. Sabina Čechová; Vezměte jednoho ... Elektronická kniha Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rod ... Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu ... ... . Jota, 2017. 4-5 hodin čtení. Nakladatel Jota, 2017. Překlad. Sabina Čechová; Vezměte jednoho ... Elektronická kniha Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Láska... Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu. Samantha Vérantová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Jak vytvořit francouzskou rodinu - Láska, jídlo a faux pas - Vérantová Samantha . Když se Samantha vznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi. Jak vytvořit francouzskou rodinu - Láska, jídlo a faux pas. Samantha Vérantová. Když se Samantha vznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem- Lukem a s jeho dětmi. Kupte e-knihu Láska, jídlo a faux pas od Samantha Vérant na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Samantha Vérantová
DIMENZE
5,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu.pdf

POPIS

Vezměte jednoho francouzského vdovce, jeho dvě malé děti a přidejte městskou holku z Chicaga, to všechno dejte do malého městečka v jihozápadní Francii.Pořádně protřepejte... a voila: dostanete smíšenou francouzsko-americkou rodinu, ve které se všem drasticky změní život. Když se Samanthavznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi. Ale skoro od první chvíle si začala uvědomovat, že v jejím novém domově je spousta věcí – včetně zablešených koček, podrážděných puberťáků a jazykové bariéry –, se kterými nepočítala. A tak se ze všech sil snaží cítit se jako doma a říká si, kdy asi konečně začne její vysněná francouzská pohádka, a není si jistá, jestli to všechno zvládne. Ale když máte druhou šanci na nový život a lásku, přece to jen tak nevzdáte."

Chcete si přečíst knihu?Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samantha Vérantová. Číst Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY