Nejskrytější přání

Nejskrytější přání - Marybeth Mayhew Whalen | Replicamaglie.com

...ožná je to vaše tajemství. Kniha je mozaikou osudů šesti postav, které se střetnou v jednom čase a na jednom místě: v městečku jménem Sycamore Glen ... E-kniha: Nejskrytější přání (Marybeth Whalen Mayhew ... ... . Nejskrytější přání. 2017 Audiobooks See All. The Things We Wish Were True: A Novel (Unabridged) 2016 Only Ever Her (Unabridged) 2019 À l'abri des regards. 2019 Hinter verschlossener Tür. 2018 When We Were Worthy (Unabridged) 2017 More ways to shop: Find an Apple Store or other retailer near you. Nejskrytější přání Autor: Whalen, Marybeth Mayhew Nakladatel: Mystery Press EAN: 9788088096986 ISBN: 978-80-88096-98-6 Originál: The Things We Wish Were ... Pinky v Knihách : Nejskrytější přání | Marybeth Mayhew Whalen ... . Nejskrytější přání Autor: Whalen, Marybeth Mayhew Nakladatel: Mystery Press EAN: 9788088096986 ISBN: 978-80-88096-98-6 Originál: The Things We Wish Were True Překlad: Pavlisová, Monika Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,2 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) MOŽNÁ JE TO VAŠE MĚSTO. MOŽNÁ JE TO VAŠE ULICE. MOŽNÁ JE TO VÁŠ PŘÍBĚH. Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto. Ale za bílými plaňkovými ploty leží pavučina tajemství utkaná od jednoho domu k druhému. Místní obyvatelé si v sobě nesou břemeno své vlastní minulosti - až do chvíle, kdy nehoda na koupališti ... Nejskrytější přání kniha od: Marybeth Mayhew Whalen. 76 % 148 hodnocení ... Nejskrytější přání . Marybeth Whalen Mayhew; Marybeth Whalen Mayhew . 0,0 . Sledovať autora . Klasická literatúra. Všetky knihy autora . Mystery Press, 2017. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Mystery Press, 2017. Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto. ......

INFORMACE

AUTOR
Marybeth Mayhew Whalen
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejskrytější přání.pdf

POPIS

Možná je to vaše město. Možná je to vaše ulice. Možná je to vaše tajemství. Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto. Ale za bílými plaňkovými ploty leží pavučina tajemství utkaná od jednoho domu k druhému. Místní obyvatelé si v sobě nesou, stejně jako každý z nás, břemeno vlastní minulosti – až do chvíle, kdy nehoda na koupališti naruší zdejší křehkou rovnováhu. A když závažné okolnosti donutí jednu ženu vrátit se po letech do Sycamore Glen, začíná se klubko sousedských vztahů a životů pomalu rozplétat. Jediné parné léto odhalí dávno pohřbená tajemství a obyvatelé Sycamore Glen zjistí, že je nemožné skutečně znát ty, kteří jsou nám nejbližší. Je ale také nemožné milovat je a odpustit jim?

Chcete si přečíst knihu?Nejskrytější přání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marybeth Mayhew Whalen. Číst Nejskrytější přání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY