Přípitek předkům

Přípitek předkům - Wojciech Górecki | Replicamaglie.com

...Gruzie a Arménie. Autor čerpá z řady svých cest po méně i více známých zákoutích tohoto kousku světa a originálním způsobem propojuje historická fakta (a tedy pohled ... Přípitek předkům (e-kniha) - Wojciech Górecki ... ... ... Přípitek předkům je volným pokračováním knihy Planeta Kavkaz věnované Severnímu Kavkazu, zejména kavkazským republikám Ruské federace. W. G. I. ÁZERBÁJDŽÁN. 13 Úhel pohledu Leszek M. byl u nás v Baku několikrát. Poprvé přijel z Teheránu. Prošel se po městě, nakoukl do čajovny, prohlédl si místní. Večer řekl: Reportážní kniha Přípitek předkům nabízí fascinující pohled ... Přípitek předkům ... . Poprvé přijel z Teheránu. Prošel se po městě, nakoukl do čajovny, prohlédl si místní. Večer řekl: Reportážní kniha Přípitek předkům nabízí fascinující pohled na historii i současnost tří států z oblasti Kavkazu - Ázerbájdžánu, Gruzie a Arménie. Autor čerpá z řady svých cest po méně i více známých zákoutích tohoto kousku světa a originálním způsobem propojuje historická fakta (a tedy pohled ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Přípitek předkům. Kdo napsal knihu Přípitek předkům? Autorem je Wojciech Górecki. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. E-kniha: Přípitek předkům (Wojciech Górecki). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte e-knihu Přípitek předkům od Wojciech Górecki na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Wojciech Górecki
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Přípitek předkům.pdf

POPIS

Reportážní kniha Přípitek předkům nabízí fascinující pohled na historii i současnost tří států z oblasti Kavkazu – Ázerbájdžánu, Gruzie a Arménie. Autor čerpá z řady svých cest po méně i více známých zákoutích tohoto kousku světa a originálním způsobem propojuje historická fakta (a tedy pohled profesionálního historika) i řadu informací ze současné politiky a kultury (a tedy zkušenost z diplomatických služeb v tomto regionu) s uměleckou reflexí (a tedy duší spisovatele). Na pozadí jednotlivých příběhů proslulých i zcela anonymních hrdinů přibližuje čtenáři kulturu a mentalitu obyvatel této části světa, kde se neustále mísí (či střetávají?) evropské a asijské vlivy. Individuální příběhy se přitom dnes a denně prolínají s tíživým dědictvím, které zde zanechal Sovětský svaz, i s neméně komplikovanou současností, v níž Ázerbájdžán, Gruzie i Arménie těžce budují svou novou národní identitu.

Chcete si přečíst knihu?Přípitek předkům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wojciech Górecki. Číst Přípitek předkům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY