Tarot – poselství universa člověku

Tarot – poselství universa člověku - Věra Kubištová-Škochová | Replicamaglie.com

...tom ze svých četných zkušeností. Úvodem objasňuje historii tarotu ... Tarot Astrální arkána - úvod - YouTube ... . Dále se věnuje podrobnému popisu jednotlivých listů Velké a Malé arkány a nakonec ještě přidává nejrůznější příklady k sestavení karetních ... TAROT - POSELSTVÍ UNIVERSA ČLOVĚKU Věra Kubištová Fontána 2007 Doménou praktické činnosti autorky je jasnozřivá kartomancie, výklad z hracích karet, magii zrcadel, křišťály a magii vody a nutno říci, že je to na knize vidět. Podává informace o tarotu tak, jak se dříve přistupovalo... Ve sv ... Kniha: Tarot (Věra Kubištová) | Martinus ... . Podává informace o tarotu tak, jak se dříve přistupovalo... Ve své další publikaci nás děčínská autorka zasvěcuje do starodávné „hry na osud". Zabývá se historií tarotu, podrobně rozebírá jednotlivé listy Velké a Malé arkány a nezapomíná na nejrůznější příklady k sestavení karetních výkladů. Kniha: Tarot -- Poselství Universa člověku - Věra Kubištová ... (poselství Universa člověku) Další popis zobrazit. V KNIZE NÁS AUTORKA ZASVĚCUJE DO TAJŮ TÉTO STARODÁVNÉ "HRY NA OSUD". VYCHÁZÍ PŘITOM ZE SVÝCH ČETNÝCH ZKUŠENOSTÍ. V knize nás autorka zasvědčuje do tajů tarotu - této starodávné ,,hry na osud". ... Poselství Tarotu - http://www.svicky.org Výklad karet, energetické předpovědi, duchovní záležitosti Poradna Tarotu, poradna Skype, výklad karet na email http... Ve své další publikaci nás děčínská autorka zasvěcuje do starodávné...

INFORMACE

AUTOR
Věra Kubištová-Škochová
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot – poselství universa člověku.pdf

POPIS

Ve své další publikaci nás děčínská autorka zasvěcuje do starodávné „hry na osud“. Zabývá se historií tarotu, podrobně rozebírá jednotlivé listy Velké a Malé arkány a nezapomíná na nejrůznější příklady k sestavení karetních výkladů. S touto příručkou bohatě ilustrovanou kartami Rider-Whiteova tarotu má každý možnost proniknout do tajů karetní věštby a naučí se karty skládat i vykládat. Kniha není určena jen začátečníkům, ale i pokročilým, kteří si mohou své vlastnosti rozšířit o zajímavé výkladové postřehy. Věra Kubištová, autorka kniha Praktická chiromantie či Magie křišťálové koule, se od mládí hluboce zajímala o psychotroniku, paranormální jevy, okultní nauky, magii, chiromantii, chirologii snové vize a praktické použití nejrůznějších věšteckých metod. Široké veřejnosti je známa především jako spoluzakladatelka časopisu Spirit.

Chcete si přečíst knihu?Tarot – poselství universa člověku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Kubištová-Škochová. Číst Tarot – poselství universa člověku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY