Reflexní terapie proti rakovině

Reflexní terapie proti rakovině - Jiří Janča | Replicamaglie.com

... onemocnění a představuje zcela unikátní doplňkovou ... Aktivně proti rakovině - Rakovina prsu | CelostniMedicina.cz ... ... Reflexní terapie je metodou alternativní medicíny, která při jejím dokonalém zvládnutí může pomoci každému a za každého stavu. Ale může také pomoci i při jejím dílčím, směrovaném použití, např. na zcela určitou nemoc nebo také na zcela určitou potíž (na bolest, na otoky, při nedostatečné funkci, při ... Reflexní terapie proti rakovině Jiří Janča Naklad ... Reflexní terapie proti rakovině - Jiří Janča | Knihy Dobrovský ... ... Reflexní terapie proti rakovině Jiří Janča Nakladatel: Fontána 1994 Objednávejte knihu Reflexní terapie proti rakovině v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Reflexní terapie proti rakovině - Janča, Jiří ; Pro každého, kdo prožil utrpení spojené s nádorovým onemocněním, přináší tato útlá knížka novou naději, za kterou stojí alespoň prodloužení života a umenšení bolestí. Metoda není samospasitelná, ... Reflexní terapie proti rakovině - Jiří Janča . Hodnotenie produktu: 0%. Táto publikácia vznikla v spolupráci so Spoločnosťou pre alternatívnu liečbu onkologických a civilizačných ochorení a predstavuje úplne unikátnu doplnkovú procedúru pri liečbe... Kniha: Reflexní terapie proti rakovině (Jiří Janča). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Reflexní terapie proti rakovině (Jiří Janča) [CZ](Jiří Janča) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Reflexní terapie Reflexní masáž navazuje na starověké čínské terapie, např. akupunkturu, je však zcela neinvazivní a příjemná. ... (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině, autora světového bestselleru "Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě ... Zdraví na dlani ♥ Tlusté střevo bez zácpy 13 Terapie pomocí reflexních zón - Duration: 9:08. ZdraviNaDlani StandaKorbel 17,001 views. 9:08. János Olajos - Kováč kostí, ... REFLEXNÍ TERAPIE PROTI RAKOVINĚ Janča Jiří. Kniha bude vaším pomocníkom v prevencii i liečbe rakoviny. Rady, pokyny a recepty slávneho českého bylinkára a liečiteľa Jiřího Jančy poc… Jiří Janča, Reflexní terapie - tajemná řeč lidského těla, Eminent, 1996 Július Pataky, Beáta Patakyová , Reflexní terapie a nečekaná odhalení , Eminent, 2013 Jiří Janča , Reflexní terapie proti rakovině , Fontána, 1994 > Reflexní terapie proti rakovině. Reflexní terapie proti rakovině ... Reflexní terapie je metodou alternativní medicíny, která při jejím dokonalém zvládnutí může pomoci každému a za každého stavu. Ale může také pomoci i při jejím dílčím, směrovaném použití, např. na zcela určitou nemoc nebo také na zcela ... Každým rokem je v Německu kolem 58 000 žen a jejich rodin konfrontováno se znepokojující diagnózu „rakovina prsu". Po překonání prvního šoku stojí...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Janča
DIMENZE
3,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Reflexní terapie proti rakovině.pdf

POPIS

Tato publikace vznikla ve spolupráci se Společností pro alternativní léčbu onkologických a civilizačních onemocnění a představuje zcela unikátní doplňkovou proceduru při léčbě rakoviny. Náš nejznámější specialista na reflexní léčbu vychází z mnohaletých zkušeností a nabízí možnosti využití tlakových bodů při posilování nemocného organizmu, povzbuzení jeho samoočišťovacích schopností a aktivaci imunitních procesů, jejichž společný účinek může přinášet znatelnou úlevu a zlepšení stavu i u velmi těžkých nádorových onemocněních. Reflexní terapie je metodou alternativní medicíny, která při jejím dokonalém zvládnutí může pomoci každému a za každého stavu. Ale může také pomoci i při jejím dílčím, směrovaném použití, např. na zcela určitou nemoc nebo také na zcela určitou potíž (na bolest, na otoky, při nedostatečné funkci, při nadměrné funkci apod.).

Chcete si přečíst knihu?Reflexní terapie proti rakovině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Janča. Číst Reflexní terapie proti rakovině Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY