Tisíc kousků tebe

Tisíc kousků tebe - Claudia Grayová | Replicamaglie.com

...› Fantasy, sci-fi, horor; Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Pro dívky; ISBN: 978-80-7544-421-9 ... Kniha Tisíc kousků tebe - Claudia Grayová | knizniklub.cz ... . EAN: 9788075444219. Objednací kód: NA298443 Ke knize "Tisíc kousků tebe" doporučujeme také: Kde spí lufťáci Devátá, Ivanka Cena: 195 Kč Zámky Garwood, Julie Cena: 186 Kč Deset tisíc nebí nad tebou Grayová, Claudia Cena: 280 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ... Tisíc kousků tebe Ahojte :D :D. 9. októbra vyšla vo ... Tisíc kousků tebe - YouTube ... . přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ... Tisíc kousků tebe Ahojte :D :D. 9. októbra vyšla vo vydavateľstve CooBoo kniha s názvom Tisíc kousků tebe. Ja som sa k nej dostala až koncom novembra. Kniha ma zaujala svojou anotáciou a obálkou. No a v dnešnom článku by som vám rada povedala k tejto knihe viac a zároveň vám zdelila aj svoj názor. Takže sa pohodlne usaďte a ... Tisíc kousků tebe Autor: Grayová, Claudia Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075444219 ISBN: 978-80-7544-421-9 Originál: A Thousand Pieces of You Překlad: Bičíková, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21,2 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Tisíc kousků tebe bola pre mňa jedna z najočakávanejších kníh a nevedela som sa dočkať českého prekladu. Som naozaj šťastná, že sa ponechala tá krásna obálka, ktorá podľa mňa knihu jednoznačne vystihuje. Na internete som našla množstvo pozitívnych ohlasov na toto dielko, niektoré recenzie ho priam velebili. Tisíc kousků tebe Claudia Grayová ... Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Grayová V rámci Tisíc kousků tebe navštívíte futuristický New York, carské Rusko i podvodní výzkumnou stanici. Všechny ty světy jsou originální, kouzelné, fascinující a mají co nabídnout. V některých se hlavní hrdinové zastaví jen na chvíli, v dalších toho ale prožijí daleko více. Tisíc kousků tebe. Autor: Claudia Gray. Série: Ohnivák 1. Originální název: A Thousand Pieces of You ......

INFORMACE

AUTOR
Claudia Grayová
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Tisíc kousků tebe.pdf

POPIS

Je odsouzena opakovat stejnou chybu znovu a znovu? Rodiče Marguerity Cainové jsou geniální vynálezci, jejichž poslední vynález – Ohnivák – umožňuje pohybovat se mezi alternativními realitami. Někdo zabil jejího otce a Marguerita je rozhodnutá vypátrat vraha za každou cenu. Světy, které se před ní otevřely, ji ale nutí pochybovat o všem: o vlastní vině i vlastních citech. A v každé verzi sebe sama se zaplétá do milostné aféry, které nedokáže odolat, přestože je nebezpečná.

Chcete si přečíst knihu?Tisíc kousků tebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claudia Grayová. Číst Tisíc kousků tebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY