Budoucím čtenářům starých novin

Budoucím čtenářům starých novin - Václav Burian | Replicamaglie.com

...ři zhruba dva roky. Budoucím čtenářům starých novin: Václav Burian Jan Jeništa Anna Militz - Čeští novináři v komparativní perspektivě: Marina Urbániková Jaromír Volek - Čtvrtá ruka: The Fourth Hand: John Irving: 72% Ďábel nosí Pradu: The Devil Wears Prada: Lauren Weisberger: 75% Dívka v pavoučí síti: Det som inte dödar oss Budoucím čtenářům starých novin (2017) Komentáře (0) Knihy (2) Diskuze (0) Hodnocení (0) Komentáře ... Anna Militz | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Ostatní. Read more. Prodejna VUP: +420 585 631 786 [email protected] Jan Jeništa, Anna Militz (eds.): Budoucím čtenářům starých novin. Martin Golec et al.: The Phenomenon of Býčí Skála Cave. Jiří Hrabal (ed.): Polidštěné zvíře. Natálie Trojková, David Jirsa (eds.): Je to s tím Akordem velký kříž ... Pozitivní noviny jsou nezi ... Budoucím čtenářům starých novin - Václav Burian - Megaknihy.cz ... . Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Ostatní. Read more. Prodejna VUP: +420 585 631 786 [email protected] Jan Jeništa, Anna Militz (eds.): Budoucím čtenářům starých novin. Martin Golec et al.: The Phenomenon of Býčí Skála Cave. Jiří Hrabal (ed.): Polidštěné zvíře. Natálie Trojková, David Jirsa (eds.): Je to s tím Akordem velký kříž ... Pozitivní noviny jsou neziskové internetové médium, které v letech 2004-2012 připravovala ve svém volném čase skupina nadšenců pod vedením Pavla Loužeckého.Všichni autoři a dopisovatelé do Pozitivních novin přispívali bezplatně, ze své vlastní svobodné vůle. Budoucím čtenářům starých novin. Výbor polonistických textů Václava Buriana z let 1984-2014. 2017. Jeništa J. Umění ve veřejném prostoru města Přerova v letech 1945-1989. Kapitoly z výtvarné kultury města Přerova. 2016. Jeništa J. ... Budoucím čtenářům starých novin Výbor polonistických textů Václava Buriana z let 1981-2017 by Jan Jeništa, Anna Militz 234 Pages, Published by Vydavatelství Filozofické Fakulty Univerzity Palackého V Olomouci ISBN-13: 978-80-87895-99-3, ISBN: 80-87895-99-1 A jsem opět příjemně potěšena její rychlostí a kvalitou. Taktéž komunikace je velmi vstřícná. První přání jsem umístila do CLIPu, aby se dalo pověsit na stěnu a vypadá to velmi elegantně a honosně :-). A tak ho také předám. Tisk, jakoby, starých novin, je takové sympatické RETRO. Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry....

INFORMACE

AUTOR
Václav Burian
DIMENZE
10,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Budoucím čtenářům starých novin.pdf

POPIS

Výbor polonistických textů Václava Buriana zpřístupňuje v jednom svazku to nejhodnotnější, co autor napsal v letech 1981–2014 na téma polské kultury, literatury a společnosti. Kniha je rozdělena na tři tematické celky: v oddílu Svědkem Historie jsou zařazeny texty, v nichž autor přibližuje svůj osobní pohled na důležité události v Polsku 80. let, od vzniku Solidarity, přes válečný stav, až po postupnou demokratizaci vrcholící rokem 1989. Druhý oddíl, nazvaný Zprávy z cest, přináší málo známé cykly drobných úvahových zápisků vzniklých při Burianových pobytech v Polsku v letech 1993 a 1995. Byly publikovány na pokračování v Hanáckých novinách a zrcadlí podobu polské, ale také české společnosti postkomunistické éry. Třetí oddíl, Čtenář literatury, mapuje nejdůležitější Burianovy reflexe polské literatury, ať už jde o jeho časopisecké recenze, příležitostné studie, předmluvy k českým překladům, brilantní reflexe poezie nebo osobněji laděné chvalořeči na osobnosti současné polské kultury, jež počítal mezi své přátele.

Chcete si přečíst knihu?Budoucím čtenářům starých novin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Burian. Číst Budoucím čtenářům starých novin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY