Nalep a dokresli: Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek

Nalep a dokresli: Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek - - | Replicamaglie.com

...oustu předloh a více než 200 samolepek ... Dokresli a nalep | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Dělejte prostě všechno, co vás jen napadne! No, není to super? Recenze. Recenze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit. Čtenáři, kteří si zakoupili tuto knihu, si také ... Kniha nabízí prostor jak pro kreslení, můžete dokreslovat, ale také na lepení samolepek. Ty jsou součástí knihy a můžete je lepit, jak se vám zlíbí. Samolepky jsou u dětí poměrně oblí ... Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 ... ... . Samolepky jsou u dětí poměrně oblíbené, ale jsou i prospěšné a to na rozvoj jemné motoriky. Kniha je vhodná pro uvolnění dětí, doporučuji pro volné chvíle. Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek autor neuvedený| Svojtka - Co.s.r.o., nakladatelství | 01.07.2013 Tato zábavná knížka je plná legračních úkolů pro všechny kreativní děti od pěti let: Představte si například, že místo pejsků máte vyvenčit příšerky. Jak pracovat s těmito dokreslovánkami? Vše je jednoduché a zábavné. Uchopte tužku, fix nebo propisku a dokreslujte, čmárejte, vymalovávejte a dolepujte. Na výběr máte spoustu předloh a více než 200 samolepek. Dělejte proste všechno, co vás jen napadne! No, není to super? Kniha je koncipována cyklicky od jara do zimy, takže si výrobu budete moci lépe plánovat v souladu s přírodou. Na podzim například vyrobíte léčivé sirupy, abyste zimu přežili ve zdraví, a na jaře zase využijete vše, co právě ... Více informací Porovnání cen nalep a dokresli neuvedenee, srovnání cen nalep a dokresli neuvedenee na portálu HLEDEJCENY.cz. ... více než 200 samolepek: Dokresli a nalep - Super kniha domalovánek ... > více. od 94 K ... Kniha Dokresli a nalep (autor neuvedený) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Knedlíky: 200 receptů 9285760. ... Nalep a dokresli: Super kniha domalovánek - více ne 68116623. Napravený prostopášník Raine Miller epub. ... Víc než jen obyčejný smutek: Víc než jen obyčejný smutek Lucie Müllerová kniha online. Petr Veliký - Život a svět Robert K. Massie epub. Hodnocení produktu: 100% (). Podívej se na pyramidu vlevo a ze samolepek dotvoř stejnou vpravo. Dokresli medvídkovi obličej. Nalep na rybníček ta zvířátka, která plavou, a na břeh ta, která žijí na... Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 20 samolepek. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovými kamarády! Hravé pohádky - Více než 200 samolepek a vyjímatelných ... Hravé pohádky: Popelka, Sněhurka, Šípková Růženka, Kráska a netvor. ... Šaty pro Amy - kniha samolepek. ... Titul obsahuje 16 stran a více než 225 samolepek k dolepení a ozdobení. V této knížce děti ... Kód: 0370406...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Nalep a dokresli: Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek.pdf

POPIS

Tato knížka je plná legračních úkolů pro všechny kreativní děti od pěti let: Chcete se parádit, ale dospělí vám to ještě zakazují? Tady je všechno dovoleno! Dokreslete si na fotografie rukou ty nejkrásnější prstýnky, náramky a "nalakujte" si nehty třeba na fialovo se žlutými puntíky! Zvládli byste další úkol? Domalujte nebo dolepte do svačinového boxu všechno, co máte rádi a co byste nejraději ve škole svačili! A zvládli byste dotvořit k namalovaným očím legrační postavičky? Že mají některé tři oči? Tady to přece nevadí... Jak pracovat s těmito dokreslovánkami? Vše je lehké a zábavné. Uchopte tužku, fix nebo propisku a dokreslujte, čmárejte, vymalovávejte a dolepujte. Na výběr máte spoustu předloh a více než 200 samolepek. Dělejte prostě všechno, co vás jen napadne!

Chcete si přečíst knihu?Nalep a dokresli: Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Nalep a dokresli: Super kniha domalovánek - více než 200 samolepek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY