Dancing girls - Šarlota na to kápne

Dancing girls - Šarlota na to kápne - Heike Abidiová | Replicamaglie.com

...slo produktu 370582. Balíček knih Dancing girls ... Dancing Girls - Šarlota na to kápne (Heike Abidi) | Detail ... ... . Recenzie čitateľov. Vaše meno: Vaše hodnotenie: Dancing girls - Šarlota na to kápne. Abidiová Heike. pevná vazba 205 K ... Objednávejte knihu Dancing Girls - Šarlota na to kápne v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dancing Girls - Šarlota na to kápne - Abidiová Heike - Šarlota je na vrcholu blaha, když může stepovat, až se otřásá podlaha. A závěrečného tanečního workshopu týden ... Dancing Girls Šarlota na to kápne - Heike Abidiová | Knihy ... ... . A závěrečného tanečního workshopu týden před prázdninami už se nemůže dočkat. Ostatní dívky však stepu příliš nefandí: Emily Titul Dancing Girls - Šarlota na to kápne od Abidiová Heike, 9788020444288 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. ... Balíček Dancing Girls. ... Publikováno. Více o knize. Cena. 340 Kč. Není skladem. Koupit. Anotace. Šarlota na to kápne + Ida překročí svůj stín....

INFORMACE

AUTOR
Heike Abidiová
DIMENZE
3,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Dancing girls - Šarlota na to kápne.pdf

POPIS

Šarlota je na vrcholu blaha, když může stepovat, až se otřásá podlaha. A závěrečného tanečního workshopu týden před prázdninami už se nemůže dočkat. Ostatní dívky však stepu příliš nefandí: Emily má ráda hip hop, Ida nádherně baletí a Jasmína je úžasná břišní tanečnice. Co teď?! Za čtyři dny musí nacvičit vystoupení na školní besídku, na kterou se přijde podívat půlka města! A navíc vymyslet vhodné kostýmy! Šarlota dostane nápad. Budou s ním kamarádky souhlasit?

Chcete si přečíst knihu?Dancing girls - Šarlota na to kápne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heike Abidiová. Číst Dancing girls - Šarlota na to kápne Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY