Theodor Pištěk - Člověk a stroj: Man and Machine

Theodor Pištěk - Člověk a stroj: Man and Machine - Theodor Pištěk, | Replicamaglie.com

... Czech artist Theodor Pištěk, with a focus on his paintings, reliefs, and installations ... Markéta Váradiová - Moravian Library ... ... Theodor Pištěk - Člověk a stroj Man and Machine. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( ... Theodor Pištěk - Člověk a stroj Autor: Pištěk, Theodor a Volf, Petr Nakladatel: KANT EAN: 9788074372353 ISBN: 978-80-7437-235-3 Theodor Pištěk Člověk a stroj Man and Machine. Autor: Theodor Pištěk, Petr Volf: Kategorie: Publikace, Výtvarné uměn ... Kniha: Th ... Člověk a stroj (Petr Volf, Theodor Pištěk) | Detail knihy ... ... . Autor: Theodor Pištěk, Petr Volf: Kategorie: Publikace, Výtvarné uměn ... Kniha: Theodor Pištěk - Člověk a stroj -- Man and Machine - Theodor Pištěk; Petr Volf Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Theodor Pištěk Člověk a stroj: Man and Machine Výpravná publikace je věnována dílu klasika českého výtvarného umění Theodora Pištěka. Zaměřuje se na jeho malby, reliéfy a instalace, jež mají souvislost s automobily, motory, jejich součástmi a fragmenty. Theodor Pištěk - Člověk a stroj Man and Machine Pištěk Theodor, Volf Petr. Výpravná publikace je věnována dílu klasika českého výtvarného umění Theodora Pištěka. Zaměřuje se na jeho malby, reliéfy a instalace, jež mají souvislost s automobily, motory, jejich součástmi a fragmenty. Kant Theodor Pištěk Č...

INFORMACE

AUTOR
Theodor Pištěk,
DIMENZE
9,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Theodor Pištěk - Člověk a stroj: Man and Machine.pdf

POPIS

Výpravná publikace je věnována dílu klasika českého výtvarného umění Theodora Pištěka. Zaměřuje se na jeho malby, reliéfy a instalace, jež mají souvislost s automobily, motory, jejich součástmi a fragmenty. Nechybí v ní ikonické obrazy (Velká krajina, Ecce homo či Návštěva u Harrachů), jež se staly součástí zlatého fondu fotorealistického malířství, stejně jako fantaskní objekty (Hlava medúzy, Gemini) a originální trojrozměrné artefakty (monumentální Skříňka s ostatky). Kniha přináší řadu nových informací. Představuje totiž Theodora Pištěka také jako všestranného sportovce, především pak nadaného automobilového závodníka, jenž se dostal až do reprezentačního týmu. Autor Petr Volf se dále věnuje umělcově spolupráci s filmem, která vyvrcholila udělením Oscara za kostýmy k Amadeovi, ale projevila se kupříkladu i v jeho scenáristické (neuskutečněný film Rallye, který měl režírovat František Vláčil) nebo designerské tvorbě (démonický závodní vůz ve snímku Upír z Feratu).

Chcete si přečíst knihu?Theodor Pištěk - Člověk a stroj: Man and Machine ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Theodor Pištěk,. Číst Theodor Pištěk - Člověk a stroj: Man and Machine Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY