Archetypová astrologie: Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi

Archetypová astrologie: Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi - Petr Lisý | Replicamaglie.com

...ní transpersonální konferenci ITC 2017 v Praze ... Knihy > Odborná a náučná > Ezoterika a duchovno ... ... . V témže roce publikoval svou knižní prvotinu Archetypová astrologie: vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi. Působí jako konzultant, lektor a publicista, pravidelně ... Archetypová astrologie Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi Autor: Petr Lisý Její úvodní část osvětluje klíčový vliv psychologie C. G. Junga na revitalizaci astrologie jako seriózn ... Archetypová astrologie - Aktuality ... . Junga na revitalizaci astrologie jako seriózní poradenské profese. Druhá část knihy přináší "slabikář" astrologických ... Všechny informace o produktu Kniha Archetypová astrologie. Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi - Petr Lisý, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Archetypová astrologie. Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi - Petr Lisý. Tato kniha podává srozumitelný a přitom zcela vyčerpávající úvod do astrologie pro začátečníky i mírně pokročilé. ... Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi - Petr Lisý ... 100% . Kniha Archetypová astrologie si klade za cíl budovat most mezi bohatým světem astrologie a všemi lidmi, kteří jsou jí otevřeni ... Kniha Archetypová astrologie si klade za cíl budovat most mezi bohatým světem astrologie a všemi lidmi, kteří jsou jí otevřeni, zejména pak psychology a psychoterapeuty, studenty, adepty hu- manitních oborů i samotnými astrology. Její úvodní část osvětluje klíčový vliv psychologie C. G. Junga na… Archetypová astrologie. Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi - Petr Lisý. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. esoterika, 2017, Petr Lisý, 248, české. Kniha Archetypová astrologie si klade za cíl budovat most mezi bohatým světem astrologie a všemi lidmi, kteří jsou jí otevřeni, zejména pak ... Archetypová astrologie: Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi Petr Lisý ... Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě: Předpoklady gnozeologické analýzy obrazové stránky nových médií Jaroslav Vančát pdf. Výživou ke změně: Pohodová vegetariánská a bezlepková kuchařka Zuzana Komůrková pdf ... V roce 2017 vyšla v nakladatelství Carpe Momentum jeho kniha Archetypová astrologie: vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi. Pravidelně přednáší na řadě míst v ČR a vystoupil též na několika mezinárodních konferencích včetně Mezinárodní transpersonální konference ITC 2017 v Praze, ... Archetypová astrologie - vývoj astropsychologie od C.G.Junga k S.Grofovi. Petr Lisý . Cena 449,00 K ... Astrologie. Nejprodávanější zboží v kate...

INFORMACE

AUTOR
Petr Lisý
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Archetypová astrologie: Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi.pdf

POPIS

Kniha siklade zacílbudovat most mezi bohatým světem astrologie avšemilidmi, kteří jsoujíotevřeni, zejména pakpsychology a psychoterapeuty, studenty, adepty humanitních oborů i samotnými astrology. Jejíúvodní částosvětluje klíčovývliv psychologie C. G. Junga narevitalizaci astrologie jako seriózní poradenské profese. Druhá částknihy přináší „slabikář“ astrologických archetypů s důrazem nacharakteristiku pomalých planet – Urana, Neptuna a Pluta. V třetí částise autor dotýká problematiky negativních předsudků vůčiastrologii, pramenících převážně v omezeném materialistickém paradigmatu moderní vědy. Závěrečná částpakpředstavuje přehlednou zprávu opozoruhodnémkonceptu archetypové kosmologie, který společně rozvinuli psychiatr Stanislav Grof,astrolog Richard Tarnas a jejich kolegové z okruhu univerzity CIIS v kalifornském SanFrancisku. Kmenový textje doplněn několika dodatkovými studiemi a odkazy nakvalitní zdroje a literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Archetypová astrologie: Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Lisý. Číst Archetypová astrologie: Vývoj astropsychologie od C. G. Junga k S. Grofovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY