Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje

Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje - Lyman Frank Baum | Replicamaglie.com

...ením v Kalifornii, kde se Dorotka po návratu z Austrálie zastavila na krátké návštěvě u příbuzných ... Dorotka a Čaroděj v zemi Oz | KNIHCENTRUM.sk ... . Když dojde k otřesu země, Dorotka právě jede v kočárku taženém ... Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Kniha Dorotka a čaroděj ze země Oz vypráví pokračování příhod Dorotky a čaroděje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz. Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní ze ... Dorotka a Čaroděj v zemi Oz / Nejlevnější knihy ... . Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Kniha Dorotka a čaroděj v zemi Oz vypráví pokračování příhod Dorotky a čaroděje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz. D Dorotka a Čaroděj v zemi Oz Autor Lyman Frank Baum. Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Alexova dobrodružství v zemi čísel: Výprava do úžasného světa matematiky Alex Bellos pdf Alfons Mucha 2014 - nástěnný kalendář: 16 měsíců - poznámkový kalendář Analytická f...

INFORMACE

AUTOR
Lyman Frank Baum
DIMENZE
8,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje.pdf

POPIS

Mnozí mladí čtenáři znají příhody Dorotky, kterou tornádo odnese z Kansasu do daleké Východní země, kde žijí Mlaskalové, kteří jí vyprávějí o zemi Oz a jejím mocném čaroději. Kniha Dorotka a čaroděj v zemi Oz vypráví pokračování příhod Dorotky a čaroděje z předchozího dílu Čaroděj ze země Oz. Děj začíná zemětřesením v Kalifornii, kde se Dorotka po návratu z Austrálie zastavila na krátké návštěvě u příbuzných. Když dojde k otřesu země, Dorotka právě jede v kočárku taženém koněm a řízeném jejích bratrancem Zebem. Země pukne a všichni se propadnou do země Mangusů a Dorotka zažívá nová dobrodružství se starými i novými přáteli. Z angličtiny přeložila Monika Vosková, Ilustrace Eva Sýkorová-Pekárková. Lyman Frank Baum (1856–1919) byl americký prozaik,dramatik a novinář. Nejvíce se proslavil sérií příběhů o čarodějné zemi Oz. V roce 1910 se přestěhoval do Hollywoodu a stal se jedním z prvních obyvatel pozdějšího filmového města. V domě zvaném „Ozcot“ na adrese 1749 N. Cherokee Avenue vzniklo mnoho dílů ze série o čaroději ze země Oz.

Chcete si přečíst knihu?Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lyman Frank Baum. Číst Dorotka a čaroděj v zemi Oz: Pokračování příhod Dorotky a Čaroděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY