Japonsko

Japonsko - David Labus | Replicamaglie.com

..., obávajúci sa rastúcej vojenskej a ekonomickej prítomnosti v juhovýchodnej Ázii považovali za nevyhnutné zaútočiť na americkú námornú základňu v Pearl Harbor ( 1941 ), aby bola zaistená japonská nadvláda v Pacifiku ... Japonsko - Obyvateľstvo ... . Japonsko kapitulovalo na konci II. svetovej vojny po atómovom útoku na Hirošimu a Nagasaki. Po skončení II. svetovej vojny sa v krajine uskutočnili prevratné zmeny, ktoré viedli k rýchlemu ekonomickému rastu Japonska a zaradili ho medzi najvyspelejšie krajiny sveta. Hlava štátu: Cisár Naruhito: Predseda vlády: Shinzo Abe (od 26 ... Japonsko z dílny CK Go2 znamená profesionální servis bez kompromisů a osobní přístup. Při cestování klademe důraz na možnost volby a především par ... Japan - Wikipedia ... . Hlava štátu: Cisár Naruhito: Predseda vlády: Shinzo Abe (od 26 ... Japonsko z dílny CK Go2 znamená profesionální servis bez kompromisů a osobní přístup. Při cestování klademe důraz na možnost volby a především partnerský přístup ke klientovi. ... Japonsko January 26, 2016 · Čautečautee tu je vaša adminka Lukrecia, chcela by som sa vám ospravedlniť že nič nepridavam ale nemám moc času :////// viete ako, škola a frajer mi robia pekne noci xdddddtak od dnes sa vám venujem setky moje love JAPONSKO je o5 v hre Inak môj frajer je Japonec love čajna bojs Aktuální místní čas a geoinfo v , Japonsko . The Time Now je spolehlivým nástrojem při cestování, volání nebo zkoumání. The Time Now poskytuje přesné (USA síť cesiové hodiny) synchronizovaný čas a přesné časové služby v , Japonsko. 2015-05-30 18:49:07 (UTC) | 30.786°N 142.972°E | 6.1 km depth Japonsko - Populace 1950..2020..2100, Hustota zalidnění, Japonsko na mapě populace...

INFORMACE

AUTOR
David Labus
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Japonsko.pdf

POPIS

Kniha načrtává hlavní linie vývoje japonské civilizace od vzestupu císařského dvora, přes středověk s dominující vojenskou vrstvou, složitou moderní dobu s četnými zvraty až po současnost. Klade přitom důraz na porozumění i vyváženost popisu a známé kulturní symboly (samuraj, gejša) zasazuje do hlubšího kontextu. Těžiště výkladu tkví v moderní době, kdy se Japonsko na jedné straně nemůže a nechce zbavit svého tradičního kulturního dědictví, na druhé straně však usiluje o uznání západní civilizací. Napětí, které tím vzniká, nabízí hodnotný čtenářský zážitek.

Chcete si přečíst knihu?Japonsko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Labus. Číst Japonsko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY