Terezka: Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux

Terezka: Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux - Zuzana Holasová | Replicamaglie.com

...u od 10. do 24. januára 2016. Drahé sestričky, prosím o modlitby za môjho O, M, B, S, S, M, MM, BM za dar opravdivej ľútosti a pravého pokánia pre nás, za Božie vedenie a dary ducha svätého, za mocnú božiu pomoc a ochranu pre nás všetkých, zničenie zámerov a plánov nepriateľa a plnenie Božej vôle ... Terezie z Lisieux a její růže / Christnet.eu ... ... . Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux Malí čtenáři jsou uvedeni v třiceti krátkých kapitolách do nejdůležitějších životních událostí nejen z Terezčina dětství, ale i z jejího ... Terezka Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel p ... Sv. Terezie z Lisieux a Eucharistie (Milost Vánoc 1886 ... ... ... Terezka Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Sv.Terezka, ty poznáš moje prosby, ja ťa zo srdca prosím, aby sa tvoja túžba dobré robiť na zemi dotkla aj mňa, o to ťa zo srdca prosím. Budem ti ďakovať po celý zbytok môjho života a tvoju úctu budem šíriť. Mám veľkú dôveru v teba sv. Terezka a ďakujem že si Amen . Reply Svatá Terezie z Lisieux (2. ledna 1873, Alençon - 30. září 1897, Lisieux), vlastním jménem Thérèse Martin (v počeštěné podobě Terezie Martinová) a řeholním jménem Terezie od Dítěte Ježíše a...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Holasová
DIMENZE
3,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Terezka: Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux.pdf

POPIS

Malí čtenáři jsou uvedeni v třiceti krátkých kapitolách do nejdůležitějších životních událostí nejen z Terezčina dětství, ale i z jejího života na Karmelu. Příběh jejího dozrávání obsahuje obyčejné lidské momenty i odpověď Bohu, kterou v ní působila milost povolání. Děti tak mají možnost objevit podstatu svatosti, k níž je každý volán specifickým způsobem už od dětství. Knížka je opět doplněna různými úkoly a podněty k zamyšlení pro nejmenší, s hojnými ilustracemi od Sonji Häusl-Vad.

Chcete si přečíst knihu?Terezka: Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Holasová. Číst Terezka: Vyprávění o sv. Terezii z Lisieux Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY